Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452658
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω γραψει στο νημα για τη Χριστινα ( πρωην Νικα απο κασ. ), την εχω δοκιμασει στο παρελθον καναδυο φορες και ειπα να περασω για ενα στα γρηγορα στο καπακι μετα απο κακη συνεδρια με ανεξαρτητη . Λογω εμφανισης δεν ειμαι τακτικος αλλα την εχω στα χαρτια σαν αξιοπιστη καβατζα , αγγλικα μιλαει οκ να πεις 5 αραδες

Χωρις πολλα λογια , εμφανιση μετρια , μεσαιο αναστημα , λεπτη με φλατ κωλαρακι κ 2αρια πτωτικα στηθη αλλα με ωραιο γλυκο προσωπο το οποιο απο κοντα στο δωματιο δειχνει ακομα πιο γλυκο , χαλαρο κορμι και οχι σφιχτο , θελει γυμναστικη . Δε σε σε κερδιζει ευκολα στο σαλονι η λεζαντα , περιττα λιπη δεν εχει, οι φωτος τη μπουσταρουν λιγακι

Χαμογελαστη κ ευχαρη εισηλθε στο δωματιο , καθαρη για σπατουλα κ δοτικη στα προκαταρκτικα ( πιπιλισμα στηθους για ορεκτικο το οποιο δουλευει καλα ) χωρις βιασυνες κ κοφτες , πιπα αισθησιακη ρυθμικη ανευ χεροδοντου ( μπαλες γιοκ βεβαια ), σεξ σε 3 στασεις δεν εκλεψε ουτε οταν ανεβασα κ εμπαινα με φορα ( πανω απ τις μισες κλεβουν πια ) , τελειωσα πανω της κ ειπαμε κ 2 αραδες χωρις βιασυνη πριν φυγει , επαγγελματιας οσο ελαχιστες στα στουντιο κατ εμε , παραμενει αξιοπιστη εναλλακτικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kristina
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.279
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Hase, Tsoupakampras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού