Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565701
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα κατά τις 23.00 το βράδυ από το εν λόγω studio...ήταν η Έρη και η Σοφία αν θυμάμαι καλά... Ψηλή κοπέλα η Σοφία ξανθιά με πονηραδα στο βλέμμα ότι θα περάσεις καλά...διάλεξα την Έρη η οποία είναι η κλασσική λατίνα κολομβιανα...αν και από την συγκεκριμένη χώρα έχω φάει κάτι φολες κατά καιρούς είπα να δοκιμάσω γιατί μου άρεσε πολύ η κοπέλα...πήγα στο δωμάτιο.πολυ καθαρό και έκανα το ντουζακι μου..μπήκε η κοπέλα μέσα και αφού τα έβγαλε όλα ξεχύθηκε η ομορφιά της
..φοβερός κωλος και σχετικά μικρό βυζί.φιλι λαιμό καθώς αποφεύγω γλωσσοφιλα εγώ προσωπικα
.ξεκίνησε πίπα με σκουφο.με ωραίο Ρυθμό... Και αφού έγινα τούμπανο γύρισε σε cow girl .λίγο πριν χύσω την γύρισα στα 4 γιατί ήθελα να απολαύσω την κωλαρα της την θεα και σε αλλη μια στάση ...όταν ήμουν έτοιμος έβγαλα το σκούφο και γύρισα σαν σε ιεραποστολικό όπου και τα αμολησα όλα πάνω στην κοιλιά της και στο αιδοίο της.χαμογελασε την ευχαρίστησα και μια ωραία συνέδρια πήρε τέλος... σίγουρα αξιζε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Eri
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
292
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Hase, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2024
Ταξίδεψες Λατινική Αμερική. Την επόμενη φορά να υπογράψεις στο κωλαράκι της
08 Μαρτίου, 2024
Φίλε θα το ήθελα αλλά νομίζω είναι εκτός προγράμματος...αλήθεια θα ήταν τρέλα τέτοιος κωλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2