Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 438623
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπέλα είναι με μοντελε σώμα.Στο πέρασμα από μπροστά μου με καύλωσε και πλήρωσα για απλό.
Μάλλον έχουν απόδοση στα μεγαλύτερα προγράμματα γιατί την είδα κάπως μαζεμένη έως πολύ .
Είναι η φάση που μου αρέσει άλλωστε amateur επιλέγω και εσκορτ αλλά εδώ πάρα ήταν απόμακρη
Ισως κούραση δε ξέρω
Πολύ χλιαρο σεξ δεν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2024
Όνομα κοπέλας
Kristina
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.363
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lavro, xagnostos2006, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2024
Σε εμενα παντως ειχε αρκετα καλη συμμετοχη..οχι πως επαθα...αλλα σιγουρα πολυ καλυτερα απ τη περιγραφη αυτη..βεβαια ειχα παρει και πιο μεγαλο προγραμμα..
06 Μαρτίου, 2024
Η Κριστίνα ήταν για χρόνια στο Αριστοτέλους 5.
Έχει περάσει κ από στριπ.
review reaction 1 Hase, xagnostos2006
07 Μαρτίου, 2024
Αντε! Κι εμενα παντως δε μου φανηκε αρχαρια...μια χαρα εμπειρια μου εβγαλε
09 Μαρτίου, 2024
Η κοπελα ειναι πολλα χρονια εδω στην ελλαδα αρχαρια δεν ειναι , εχει περασει και απο αρ5 και απο κασσανδρας, δε ξερω τι παιχτηκε με σενα ,
παντως εγω οταν την ειχα παρει μια χαρα θερμη και χαμογελαστη ηταν και στο απλο προγραμμα
09 Μαρτίου, 2024
Εξαρτάται γιατί και εγώ παρόμοια εμπειρία είχα με την συγκεκριμένη. Φάνηκε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από το σαλοναρισμα αλλά με κέρδισε το σώμα της και η ομορφιά της. Όταν μπήκε ήταν εξίσου απόμακρη. Συγκεκριμένα της είπα hi απάντησε σκέτο hi, ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι και ήρθε και έκατσε δίπλα μου έχοντας μου πλάτη όμως καθώς έβγαζε το σουτιέν και τα τακούνια. Από εκεί κατάλαβα ότι δεν είχε όρεξη. Η συνέχεια ήταν τελείως μηχανική, με συνοδεία ειρωνείας και μουρμουρητου στην γλώσσα της.
Όπως έχω ξαναπεί για την συγκεκριμένη πιστεύω πως δεν την πέτυχα σε καλή φάση. Οι θετικές κριτικές είναι πιο πολλές από τις αρνητικές. Εννοείται πως θα ξαναπάω και μια δεύτερη φορά μαζί της ώστε να σχηματισω πληρης άποψη.
Όσον αφορά το θέμα του αν είναι καιρό στην Ελλάδα η συννενόηση ήταν μονάχα στα αγγλικά. Δεν μου έδειξε ότι γνωρίζει έστω και τα βασικά των ελληνικών...
review reaction 1 Hase, Johnstef
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5