Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νεα κοπελα, λατινα παλι, στο ονομα Σαρα, πιτσιρικα 21 χρονων περιπου, ωραιο σωματακι, την βλεπω να ξεπροβαλει απο το κουζινακι, πεταει ενα ξερο χολλλααααα.... κανει στροφη και φευγει, επρεπε να κανω και εγω στροφη και να φυγω, αλλα λεω ποσο φολα μπορει να ειναι το μικρο.... Πληρωμη για ελευθερο και 69.... στο καδο τα λεφτα.....
Μετα απο λιγο μπενει το μικρο, αγελαστο απαθεστατο, ομορφο προσωπακι, βυζακι μικρο λαχταριστο νεανικο, κωλαρακι ωραιο στητο πλαδαρο, γαμπουλες αδυνατες, ολα τα λεφτα....μου ριχνει μια ματια και παει προς το κρεβατι, καθομαι διπλα του, χουφτωνω, ψιλονατιδραει, την ριχνω στο κρεβατι και με το που ακουμπαει ο πουτσος πανω στο κορμακι της, εκει αρχιζουν τα μη και τα μη, μικροφοβικη στο φουλ, να μην αφηνει τιποτα, την βαζω για πιπα, πιπα της πλακας αργη λες και σιχενεται τον πουτσο, αλλα με τις καυλες που ειχα ενιωθα μεχρι και τα σφραγισματα της, την γυρναω για γλυφομουνι, μη δαχτυλα, οχι πιασιμο, οχι γυρω γυρω στα μπουτια μονο στο μουνι θα γλυφεις, αρχιζω και φορτωνω... Σκεφτομαι να την στειλω και να σηκωθω να φυγω, και οτι παρω απο λεφτα ποσω, αλλα λεω, οχι μωρη πουτανα, δεν θα μου γαμισεις εσυ την ψιχολογια, συνενοηση δεν βγενει με τιποτα, Ελληνικα δεν μιλαει, Αγγλικα μονο τα βασικα και ολο πεταει την ατακα, δεν καταλαβαινει....της λεω παρε πιπα μεχρι να σβησει ο ηλιος, περνει τον πεσμενο πουτσο πλεον στον στομα, αλλα που να τον σηκωσει, τον παιζω λιγο χτυποντας τον στον προσωπο της, στραβωνει και με κοιταζει απαθες, αρχιζω κατι γαλλικα να της λεω, παραλληλα στηθηκε με τον κωλο της κοντας μου, χαιδευα επιτηδες την σφιχτη κωλοτρυπα της, να τσατιζεται και να σταματαει την πιπα και να μιλαει στην γλωσσα της, επιτηδες ξανα εγω εκει.....!!!!! ....αφου τον εκανε πετρα, και βαρεθηκα, περασε καποτα και την εβαλα πρωτα απο πανω, κινησεις της πλακας να χαμε να λεγαμε οτι τον εβαλε στο μουνι της, τα βυζακια της μικρα αλλα κρεμανε ωραια, την βαζω απο κατω, το μουνακι της εχει ωραιο σχημα, μικρουτσικο αλλα οχι στενο, αξυριστο ψηλα, αλλα πενα χαμηλα.... χερια να μην αφηνει πανω στο μουνι της να το παιξω, αρχισα να την σπρωχνω με ολη μου την δυναμη, καποια στιγμη ηρθε το τελος, δεν το καταλαβε, συνεχισα να σπρωχνω βριζοντας την... για ευχαριστω προσπαθησα να της δωσω ενα φιλακι στο μαγουλο, δεν θα προσπαθουσα στα χιλια, προσπαθησε και αυτο να το αποφυγει η ξινομουρα μικρη πουτανιτσα.... την επεσα διπλα της και το περιεργο, που περιμενα να κανει και δεν εκανε, δηλαδη να την κανει σουμπιτο με τα βρακια στα χερια της, παραυτα εκατσε διπλα μου, εκει αρχισα να την γαμωσταυριζω, αρχισε και αυτη να με γαμοσταυριζει λογικα στην γλωσσα της και να χαζογελαει, το σκηνικο κρατησε κανα 3λεπτο να ανταλαζουμε επιθετα αλλου επιπεδου, πρωτη φορα μου τυχενει κατι τετοιο, πουτανα που να σου διχνει με το καλημερα οτι δεν γουσταρει, και στο τελος να μην θελει να φυγει.... παραλληλα την χουφτανα, σηκωνε τα ποδια της και τα ανοιγε, αλλα παλι στο μουνι της δεν αφησε να το παιξω....
Τρελη εμπειρια στο τελος, μπορει να το βαλει στο προγραμμα της, θα βγαλει περισοτερα απο το να περνει στο μικροφοβικο κορμι της τον πουτσο.... Αλλη μια κοπελα απο αυτες τις καινουριες βρωμιαρες στην ψυχη λατινες που μας φορτωσαν στον σβερκο, ηρθαν στην χωρα του ποτε να τα κονομησουν, ανοργασμικα θυληκα που δεν τους αρεσει να γαμιουνται ουτε και με λεφτα, ή νωμιζουν οτι κανουν χαρη που μας ανοιγουν τα ποδια τους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2024
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Random User 123, Yatoputso και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού