Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361973
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μύστες μου δεν ξέρω εάν ήταν η μέρα που την πήρα εγώ η αν έχει πάντα τέτοια συμπεριφορά το κορίτσι αλλά η αλήθεια είναι ότι το μετάνιωσα που την πήρα! Ημερομηνία ενδεικτική! Επισκέφτηκα το εν λόγω στούντιο πολύ καθαροί χώροι ωραία ατμόσφαιρα εξυπηρετική Τσατσα! Αφου είδα τα κορίτσια επέλεξα την Kristina για την εμφάνιση της καθότι είναι δυνατό το κορίτσι σε αυτόν τον τομέα! Είμαι στο δωμάτιο που λέτε έρχεται το κορίτσι γνωριζόμαστε φόρεμα καποτας και με ξεκινάει πίπα. Δυνατή πίπα με ρούφηγμα καλο και παρα την καποτα ωραία αίσθηση! Εεεε μέχρι εκεί! Στα του σεξ το κορίτσι είχε υφάκι γενικά παραπονιόταν ότι την ποναω στο ιεραποστολικό γενικά μου έδινε την αίσθηση ότι δεν γουστάρει καθόλου αυτό που κάνει και δεν τιμάει τα λεφτά που παίρνει! Ότι έκανε το έκανε από αγγαρεία καθαρά! Τελοσπαντων προσποιηθηκα ότι έχυσα για σηκωθώ να φύγω γιατί πραγματικά με είχε ξενερώσει! Πάει το 50αρι…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2024
Όνομα κοπέλας
Kristina
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
WolfOfWallStr
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, xagnostos2006, Johnny Red2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2024
Αδερφε μια απο τ ιδια κ με μενα , ελεγα ν κανω κριτική αλα λεω μπορει ν έτυχε με εμενα , εγω πηρα πρόγραμμα 100ευρο και δεν εχυσα κ την έδιωξα στο τελος , με ξενέρωνε συνέχεια και Απλα οπως το ηπερ δεν γούσταρε κ τ ο έδειχνε
review reaction 1 WolfOfWallStr
06 Μαρτίου, 2024
Κι ομως εγω περασα γαματα μαζι της...αν δειτε μια κριτικη μου...απ τις καλυτερες μου φορες σε αυτο το στουντιο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2