Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163529
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κριτική αφορά το παραδίπλα νέο στούντιο Ερημίτη 4 αν δεν κάνω λάθος,το τέταρτο στη σειρά δηλαδή τέρμα αριστερά.
Καινούργιο στούντιο, καινούργια κοπέλα, λίγες επιλογές στη νυχτερινή βάρδια οπότε είπα να δοκιμάσω την τύχη μου Κεφάλι σε τοίχο!

Έρρικα 24 χρόνων από Ουγγαρία λέει αν και πιο πολύ για γυφτοβουλγαράκι βαμμένο ξανθό μου φάνηκε... όχι όμορφη αλλά συμπαθητική με καλό στήθος και αφρατη κωλάρα όπως έδειχνε στο σαλόνι.
Δε μιλάει καθόλου ελληνικά αλλά ικανοποιητικά αγγλικά οπότε είπαμε δυο κουβέντες στην αρχή να σπάσει ο πάγος μιας και φαινόταν άπειρη και γενικά σφιγμένη με το χώρο.

Πήγα να της την πέσω στα όρθια αλλά τραβήχτηκε και μου λέει πέσε στο κρεβάτι... εκεί ήρθε και το πρώτο ξενέρωμα όταν είδα τα μπροστινά σάπια δόντια,τα πάνω σίγουρα δε θυμάμαι αν ήταν και τα κάτω.
Μου σκούπισε τον πουτσο με μαντηλάκι και ξεκίνησε μια αεροπίπα άτεχνη και άνευρη που δεν ένιωθα τίποτα.
Αρχιδια δεν εγλειψε, πήγα να τη φιλήσω αλλά αρνήθηκε...
Την εστησα για γλειφομούνι όπου και εκεί ήταν απαθής αλλά στη συνέχεια δέχτηκε πουτσοτριψιμο στο μουνί της και φάνηκε να της αρέσει.

Ψιλοκαύλωσα με το ζόρι, μου βάζει καποτα με αέρα και τζελ στο μουνί της... καταστροφή.
Είναι χοντρομπουτα και έχει τα πόδια της τέρμα κάτω οπότε πάω να τη βάλω ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση να έρθει λίγο πιο ψηλά... όχι δε θέλω μου λέει Έρχεται ροπαλιά
Τη γαμάω κάνα 5λεπτο χωρίς να νιώθω τίποτα στην ουσία,με βαράει και η ζέστη του δωματίου οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να χύσω...
Ξαπλώνω δίπλα της, βγάζω την καποτα να τον παίξω να χύσω με το χέρι και την λέω έλα δίπλα μου λίγο να σε πιάνω κλπ.
Σηκώνεται από το κρεβάτι, ντύνεται και μου λέει τέλος χρόνου...δε το πιστεύω Θυμός
Την λέω με το καλό κάτσε δύο λεπτά θέλω να χύσω... πλήρωσε με παραπάνω μου λέει Έρχεται ροπαλιά
Και σηκώνεται φεύγει.

Λοιπόν... έχει πάρει 50ε, βαριά βαριά να κάτσαμε 20 λεπτά στο δωμάτιο, ξημερώματα καθημερινής με μηδενική κίνηση έξω... είναι άσχετη τελείως μες το δωμάτιο και χωρίς να την έχει ενοχλήσει η τσατσά το τελευταίο λεπτό που είναι να χύσω σηκώνεται και φεύγει γιατί αυτή λέει τόσο κάθεται στο δωμάτιο.
Ειλικρινά δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που μου έτυχε κάτι αντίστοιχο.
50 ευρώ πεταμένα δηλαδή και εν τέλει αγενής συμπεριφορά που δείχνουν ότι αυτή η κοπελίτσα δεν έχει θέση στα μπουρδέλα και πρέπει άμεσα να πάρει πόδι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2024
Όνομα κοπέλας
Έρρικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 gyorgos, dorcel, maradona7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
Σκούπισμα του πούτσου με μαντηλάκι = φόλα στο 99% των περιπτώσεων
review reaction 1 al pacino
05 Μαρτίου, 2024
Α εμενα μετα απο σκουπισμα με μαντηλακι μου χουν παρει τις καλυτερες πιπες
08 Μαρτίου, 2024
Μόλις πριν λίγο γύρισα από Ερικα. Με τραβηξε στο δωματιο η κωλαρα της. Συμφωνώ σε όλα όσα είπες με τη διαφορά ότι σε μένα έφυγε στο 15λεπτο ενώ και γω είχα πληρώσει 50 ευρω
review reaction 1 al pacino
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3