Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 438669
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ομορφη κοπελα ψηλη ωραιο πλουσιο στηθος με οπισθια πλουσια να πιανεις...γλυκο προσωπο..θυμιζει λιγο Αλινα...ξεκινησαμε με χαιδεματα στα ορθια...μετα πιπα ανευ...και με συνεχισε ξαπλωμενος με γλυψιματα σε κορμο στηθος...περασμα πριφυλακτικου καπως γρηγορα με 2 στασεις αυτη αρχικα απο πανω...με εντονη συμμετοχη και 2η σταση εγω απο πανω βαζοντας τα ποδια της σε σχημα v ...καλουτσικη αισθηση μεσα της..συμμετειχε εντονα! Και μ αρεσε! Μετα ξαπλωμενοι κι οι δυο λιγο χαδακια πειραγματα γαργαλητα ο ενας στον αλλον με χαλαρο μασαζακι...ολα ομορφα για οσους επιθυμουν καταστασεις gfe-χαλαρες-ερωτικες...αλλα οχι για τους πολυ απαιτητικους... θετικη γλυκια εμπειρια..αν επεμενε και παραπανω στα προκατακτικα...θα ταν ακομη καλυτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.660
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, giorgiodelafuentes2, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2024
Η κριτική ήταν πλήρης!!! Αρκετά ενεργό ρόλο είχε ποσα να κάνει!! Αυτά είναι που ψάχνουμε όλοι τα τελευταία χρόνια στα studio. Δεν έχω παει μαζί της η κριτική σου μου κίνησε το ενδιαφέρον. Και με αυτά που σου έκανε προσωπικά είμαι πλήρης ικανοποιημένος. Ειδικά τον τελευταίο καιρό που τα studio είναι γεμάτα από ντίβες που σου κάνουν και χάρη στην τελική... Άλλες όχι προκαταρκτικά αλλά ούτε τα βασικά δεν κάνουν....
review reaction 1 Hase
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1