Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 279662
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αρχές του Φλεβάρη επισκέφτηκα το dreamplace για να δοκιμάσω την Αγάπη μιας και έψαχνα μιλφ καταστάσεις.

Το σαλόνι ήταν πολύ ωραίο με καλή μυρωδιά και αρκετά καθαρό όπως και το δωμάτιο που ήταν αρκετά ευρύχωρο με μπάνιο και σφραγισμένη πετσέτα. Γενικά από τα καλύτερα στούντιο όσον αφορά αυτό το κομμάτι. Κάθισα στον καναπέ όπου η τσατσα μου παρουσίασε την Αγάπη. Χωρίς δεύτερη σκέψη αποφάσισα να την πάρω. Μπαίνω στο δωμάτιο ξαπλώνω στο κρεβάτι (μπάνιο είχα κάνει από το σπίτι) μέχρι που έρχεται η Αγάπη και φροντίζει από τα πρώτα δευτερόλεπτα της συνάντησης να δείξει την εμπειρία της. Αργά και αισθησιακά φιλια σε όλο μ το σώμα ( μου έγινε γρήγορα κάγκελο) πιπα αργή και αισθησιακή εξίσου ενώ σε κάποια φάση ανέβασε λίγο το ρυθμο και ξεκινήσαμε καουγκερλ για 1-2 λεπτά. Ακολούθησε ιεραποστολικό όπου έγιναν και κάποια πεταχτά φιλιά στο στόμα. Μετά στήθηκε πολύ ωραία στα 4 και τον δέχτηκε ολο μέσα χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Αφού πέρασαν περίπου 12-14 λεπτά από τη συνάντηση τελείωσα πάνω μου ( δεν με άφησε να τελειώσω στο σώμα της ) και την χαιρέτησα.Μαλιστα μου εκανε και κάποια κομπλιμέντα για την εμφάνιση μου.

Συνοψίζοντας ξέρει πολύ καλά τη δουλειά και γενικά διαθέτει την τεχνογνωσία για να σε κάνει να περάσεις καλα έστω κι αυτά τα 12 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
82
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, giorgiodelafuentes2, tarifas pirea και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού