Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 49 10
Sex Studio 113661
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Mινιον καβλακι στυλιαρακι , ορεξατο σαλοναρισμα με χαμογελο κ τσαχπινια , μετριο προσωπο , ανυπαρκτο βυζι αλλα με υπεροχο πεταχτο μαλακο κωλαρακι , το πιο καλοσχηματισμενο αυτη τη περιοδο στα στουντιο . Αν εβλεπα το πατο της με τζινακι εξω , θα μ ειχε γινει πετρα . Στυλ Ντιναρα σκαρι με χειροτερο προσωπο αλλα τη ριχνει στη πισω κινηση κ λιγο στο υψος.

Προγραμμα περαν του απλου, 60 με μασαζ κ 70 με ελευθερο κ 69

Αβγαλτο μ φανηκε οποτε πηρα απλο να δω τι ψαρια πιανει.

Αγγλικα γρι, καταγωγη Κολομβια απο Μεντεγιν

Απο σερβις αγουρο πληρως , πιπα ανεκδοτο ισα ισα εβαζε το πουτσοκεφαλο , δαχτυλο δε δοκιμασα γτ με πιπωνε σκυμμενη ωντας εγω ορθιος αλλα με ειχε καβλωσει το κωλαρακι , τζελ οκ , πισω κινηση κ στα πλαγια εδωσα κοπανημα με μηχανες στο 70-80% , το προβλημα οταν τη γυρισα ιεραποστολικα οπου με τπτ δεν αφηνοταν να διεισδυσω ολοκληρος εμποδιζοντας με τα ποδια κ σηκωνοντας ακομη κ τη λεκανη , ξανα στα 4 κ μπρουμυτα οπου δεν ειχα θεμα , επαιξα καθυστερηση στο χυσιμο ( δεν ειχε κοσμο , μυγες βαραγανε ) , κωλοσκαμπιλα εφαγε , πανω στη πολιορκια μου κανε νυχια καλη στη πλατη . Τελειωμα στο λαστιχο μπρουμυτα , ηθελα πανω της αλλα αντε να συνεννοηθεις .

Overall οχι ακομη , ορεξατη κ χαμογελαστη μεν αλλα θελει πολυ δουλεια το τσιμπουκι κ να αφεθει στο γαμησι , τη πουτσα δε τη φοβομαστε τη γευομαστε που λεγε μια τσατσα . Μονο για πισωκολλητο κοπανημα ειναι οκ σε ενα μικρο αφρατο κωλαρακι

Θα μεινει μεχρι Οκτωβρη Ελλαδα

Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Όνομα κοπέλας
Αngel
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.321
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, delipas, baroc και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2024
οταν ηταν φυλης 56, εγω ειχα περασει σουπερ.
ηταν οι μερες εκεινες λιγο πριν κανει μεταγραφη στο στουδιο.
οριστε και η κριτικη μου με τιτλο Λατινοστρουμφίτα
https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:%25CE%259D%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25AF/listing:7873/
review reaction 1 maradona7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1