Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψή στο studio και είχα τσεκάρει τις κοπέλες που θα ήταν σήμερα. Έχω καιρό να ...... και το χρειαζόμουν μετά απο μία δύσκολή εβδομάδα στο γραφείο.
Μετά τις 21:20 πήγα και ήμουν ανάμεσα στη Νινα και στη Κιάρα. Αναμονή στη είσοδο για μερικά λεπτά και η κυρία γνωστή σε όρους και ρόλους με ενημέρωσε για τις κοπέλες. Προτίμησα τη Νίνα αν και είδα και τη Κιαρα σε κάποια φάση, λεω τι πύραυλος είναι αυτός
αλλά άστην λέω για άλλη φορά είπα και μπήκα μέσα στο δωμάτιο για ντουζακι....Εδωσα το απαραίτητο ποσο 50€ με τη επιλογή "ισπανικού" μαζί
Μπαίνει η κοπέλα με τις φοβερές "τορπίλες¨ της με καλοσώρισε και ρώτησε αν έχουμε ξαναβρεθεί. -"Πρώτη φορά της λέω και είδα τις φωτογραφίες σου, μου αρέσεις πολύ" όντως έπρεπε να την είχα τιμήσει καιρό διότι έχει και κορμάρα.
Πρόσωπο δεν θέλω να σχολιάζω μηπως φανώ υπερβολικός αλλά έχει ωραία χαρακτηριστικά. Τη ρώτησα μερικά για εκείνη στοιχεία να ψιλοσπάσει ο πάγος....
Ξεκινάει με το να παίζει το "μικρο", που δεν ήθελε και πολύ να γίνει πέτρα και ετοιμάζεται για το ισπανικό ανεβαίνω πάνω, ελπίζω να μην το μετάνιωσε γιατι είμαι και ψηλός. Τοποθέτηση προφυλακτικού και δώσε...
Αλλαγή μετά απο λίγα λεπτά και με ρώτησε πως να συνεχίσουμε, της είπα θα με καβαλήσεις. Ήταν η θέα σκέτη απόλαυση και ωραία αίσθηση που μετά πήρα φόρα και άρχιζα να τη καρφώνω με ένταση. Αλλαγή σε πισωκολλητό και σφυροκόπημα με αργό αλλά και γρήγορο ρυθμό (εν μέρει απορούσα πως άντεχα διότι το AC ήταν τέρμα ζέστη 28c, το ίδιο και εκείνη) την είχα μπροστά μου, η καύλα μου με έκανε να συνεχίσω. Αλλάζει σε ιεραποστολικό και συνεχίζω να δίνω ένταση και ενώ μου έβαλε το 1 πόδι να κρατάω κόντρα, έβαλα και τα 2 γιατι πορώθηκα και τα έδωσα όλα μέχρι τέλους....Τα υπόλοιπα ήταν ιστορία.....Θα τη προτιμήσω ξανά και ελπίζω σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2024
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, Johnny Red2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού