Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλαιότερη συνάντηση, κριτική τώρα παρά ποτέ!

Σουζάνα μίλφ από Τσεχία λέει η τσατσά αλλά εμένα μου φάνηκε από Αλβανία μεριά αλλά ελάχιστη σημασία έχει.
Είχα περάσει μαζί της και παλαιότερα με το απλό παράβολο των 30€ και η συνάντηση ήταν μέτρια οπότε είπα να δοκιμάσω στα 60€ με 69 τελείωμα στο στόμα.

Έκανα το καθιερωμένο ντουζ και μετά από λίγο μπήκε μέσα το μωρό. Ήταν αρκετά ορεξάτη και με θυμήθηκε κατευθείαν μόλις με είδε. Ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου, για τα καθιερωμένα προκαταρκτικά, χάδια, χαιδέματα, γλειψίματα και φιλιά.

Στην συνέχεια της ζήτησα να κάνουμε 69 μιας είχα πληρώσει το ανάλογο παράβολο. Οι τρύπες τις ήταν περιποιημένες και πεντακάθαρες χωρίς ίχνος τρίχας και μυρωδιάς, την έγλειφα και έδειχνε να το απολαμβάνει, στην συνέχεια την σήκωσα για να μου πάρει πίπα όρθιος και το έκανε καλά.

Πρώτη στάση στα τέσσερα παίχτηκε δυνατό κάρφωμα και ταυτόχρονα ανταλλάζαμε βλέμματα στον καθρέφτη.

Επόμενη στάση με καβάλησε από πάνω όπου και την άφησα να αναλάβει τον ρυθμό και την ένταση όπου και έχυσε το μωρό.

Τελευταία στάση ιεραποστολικό και όταν ένιωσα το τέλος να πλησιάζει σηκώθηκα όρθιος έβγαλα την καπότα και τα πήρε όλα στο στόμα, μέχρι και την τελευταία σταγόνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2023
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mythical Zoan
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.102
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, DEWARSS, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού