Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ειμαι πολυ συντομος γιατι ΄΄ ουκ εν τω πολλω το ευ ΄΄
Επισκεψη πρωινη 11.30 περιπου
Παρκιν βρηκα αμεσως αν και ειχε τρεις θαμωνες ακομη....
Η υπηρεσια εξυπηρετικοτατη........
Περασα αμεσως στο δωματιο γιατι ηξερα απο το διαδυκτειο οτι ηταν η Σαμπρινα ........ειχα δει τις φωτογραφιες της .....ειχα διαβασει τις κριτικες και ηθελα πολυ να την δοκιμασω.......
Πηρα το απλο προγραμμα..
Το δωματιο ηταν καθαροτατο .....με ντουζιερα -νυπτηρα-τηλεοραση- ντεκορ πολυ ωραιο.......κερακια αφισες κ.λ.π.......
Σε λιγο ηλθε και η Σαμπρινα.........η κουκλαρα.........η μουναρα..........η γκομεναρα......ολα τα λεφτα ειναι αυτη η κοπελα.......χαμογελαστη,ομιλιτικοτατη....με διαθεση να σου προσφερει ευχαρηστηση.....ηδονη.......εκτιμα πολυ τα λεφτα που της δινεις....
Εγω ενοιωσα πολυ ομορφα μαζι της.....Αν και ειχα παρει το απλο προγραμμα οπως ειπα καναμε σχεδον τα παντα......την εγλυψα ....με εγλυψε.......σε ολο το σωμα.........τα μπαλακια τα περιποιηθηκε ιδιαιτερως......ηταν και ξυρισμενα και αρωματισμενα........ημουν απο μπανιο..........πιπα τελεια...........τελειωσα ιεραποστολικα..........η κοπελα ειναι το κατι αλλο........δεν παιζεται.......δεν ειναι προσποιητη.......σου δινει την εντυπωση οτι το νοιωθει .......παντως συμμετασχει πληρως.........εγω της βαζω δεκα με τονο 10΄΄΄
οπωσδηποτε θα ξαναπαω και θα ξαναπαω μεχρι να την χορτασω.....σας την προτεινω ανεπιφυλακτα..........να ξερατε τι χανετε...........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού