Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565721
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αλισα λοιπόν θα είμαι σύντομος
Καλό στούντιο καθαρό τσατσά καλή
Η αλισα γκόμενα ωραία αλλά μέσα στο δωμάτιο έβγαλε ξυνιλα
Πολύ τουπε πολύ σνομπ η κυρία πόρνη μας
Κρίμα το κορμί
Πίπα με καποτα αερατη....Απέφυγε να το βάλει όλο μέσα
Και οπτική επαφή 0
Κρίμα το κορμί παίδες πολλά τα φράγκα για τέτοιο σέρβις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
634
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2024
Μην είσαι τόσο αυστηρός με τα ωραία κορίτσια. Μόνο η παρουσία της στο χώρο κάνει τη διαφορά.?
27 Ιανουαρίου, 2024
Την ειχα παρει πριν χρονια..πολυ καλο κορμι..με θετικες εντυπωσεις..πιθανον η πολυχρονη παρουσια της στο χωρο..να την εχει κανει καπως μηχανικη..να την εχει κουρασει..ισως.. Η που θελει φουλ προγραμμα για να αποδωσει καλυτερα?? Χμ...μια επαναληπτικη θα με πεισει ισως...
28 Ιανουαρίου, 2024
Κ εμενα μου αρεσε παλιοτερα!! Για να σας γλυτωσω λεφτα, την πηρα φουλ προγραμμα 2-3 φορες, αλλα κ εκει ρομποτακι ηταν.. Αυτη ή που κουραστηκε ή βγαζει $$ απο αλλου! Όποιος ξερεις ας μας ενημερώσει! xexe
28 Ιανουαρίου, 2024
Η συγκεκριμένη είναι αρκετά χρόνια στον χώρο. Παλιά που είχα συνερευθει μαζί της είχα μείνει ικανοποιημένος όλες τις φορές. Τα τελευταία χρόνια δεν την έχω επισκεφθεί λόγω των πρωινων που κάνει. Πιστευω μπορεί να βαρέθηκε - κουράστηκε. Σε αυτή την αλυσίδα δουλευουν κοπέλες πολλά χρόνια που ίσως να έχουν βαρεθεί πια και οι νέες αφίξεις δεν λένε κάτι.... Προ κοβιντ σε αυτή την αλυσίδα πήγαινα κάθε βδομάδα κάποιες φορές και 2 φορές την βδομάδα οπότε λίγο πολυ οι κοπέλες με ήξεραν φατσικα και ήταν προσεχτηκες μαζί μου και αυτές και η υπηρεσία. Μετά κόβιντ αρκετές δεν ξανά εμφανίστηκαν και τελευταία το πιο στανταράκι μου στον χώρο των studio η Αλεξάνδρα δεν έχει εμφανιστεί. Εδώ και κανα τρίμηνο άφαντη. Ίσως να τα παράτησε και αυτή. Τώρα από εκεί προσωπικά αξίζουν Μιχαέλα και Mariah. Και η Janet είναι πυραυλος αλλά δουλευει μόνο πρωινά. Γενικά αυτή η περιοδος είναι κάπως νεκρή για τα studio. Δεν υπάρχουν πολλες που να αξίζουν και οι επιλογές προσωπικά για μένα είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.
review reaction 1 odysss, karabis11
29 Ιανουαρίου, 2024
Mike όπως τα λες ειναι!! Αυτες οι 3 αξίζουν και ΑΝ ( Ααααχ Katy, πόσο λειπεις..! ). Προσωπικα για αλισα, 200 ΔΕ ξαναδινω!! Να μαθει να σεβεται, ΚΥΡΙΩΣ τους παλιους κ πιστους της πελατες!! Δε βρισκουμε τα $$ στα δεντρα κυριοι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5