Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 438669
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη χθες βράδυ για να δω τη νέα άφιξη.

Οι φωτογραφίες στο σάιτ (με fade στο πρόσωπο) δεν πρέπει να είναι δικές της.

Η Asia είναι ένα ξανθό κορίτσι, γύρω στο 1,55 ύψος, λεπτή, γύρω στα 45 kg, με ωραίο φυσικό βυζί 2αρι, σφικτό κωλί, γενικά πετιτ φάση.
Συστήθηκε 23 Μαΐων από Belarus.
Το πρόσωπο της είναι όμορφο, χωρίς να έχει κάτι ιδιαίτερο.
Από καθαριότητα ήταν κομπλε, χωρίς να μυρίζει και αφρολουτρο.

Ευγενική και ευδιάθετη στο δωμάτιο, απλά δεν το έχει καθόλου στο σοσιαλ. Ήρθε και άρχισε να μου ψιθυρίζει κάτι στα ρωσικά και γω της απανταγα κασκαζά όλη την ωρα μέχρι που της τον έδωσα στο στόμα μπας και σταματήσει!

Πίπα, αργή, υγρή και βαθιά, στημένη στα τέσσερα και με παρότρυνση (στη νοηματική) να κοιτάω το κωλαρακι της στον καθρεπτη. Αρκετά τίμια και χωρίς βιασύνες.

Τη σταμάτησα και την έβαλα να ανέβει από πάνω μου, όπου την άφησα να δώσει εκείνη ρυθμό (έκανε χρηση λιγου gel). Της αρέσει το χαλαρό, αργό και αισθησιακό και εάν την άφηνα θα συνέχιζε ίσως και έως το τέλος έτσι.

Γύρισμα με πρωτοβουλία μου στα 4, όπου την έβαλα να κάτσει facedown ass up, της άνοιξα το μικρό της πάτο διάπλατα και με θέα την καλοσχηματισμένη σουφρα της τον έφαγε βαθιά και αδιαμαρτύρητα.

Όταν ανέβηκα, ωστόσο, τελείως από πάνω της και ανέβασα ρυθμό, φτάνοντας ως τον πάτο της, με σταμάτησε και μου ζήτησε ευγενικά να το πάμε πιο χαλαρά, κάτι που σεβάστηκα.

Έπειτα έκατσε τελείως μπρούμυτα και μετά missionary με τα πόδια στο στήθος μου, όπου και εκεί τον έφαγε καλά χωρίς να κλέβει, οπου και μας βρήκε το τέλος.

Μου έβγαλε εκεινη την καποτα με χαρτί και μου σκούπισε τον πουτσο καλά, με χαμόγελο και έφυγε, αφού μου έδειχνε τα χέρια της που έτρεμαν και λέγοντας μου κάτι στα ρωσικά που δεν κατάλαβα.

Γενικά, μια τίμια επιλογή, καλό παιδί, χωρίς να ήταν κάτι που θα μου μείνει και που θα ήθελα να ξαναδώ.

Καλά γαμησια σε όλους τους συναγωνιστες ευχομαι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2024
Όνομα κοπέλας
Asia
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Tsoupakampras
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
576
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού