Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθες απόγευμα-βράδυ έριχνε καταρρακτώδη βροχή , αλλά μόλις είδα την Σαμπρίνα στο μενού δεν υπήρχε άλλη επιλογή.
Και μισό μέτρο χιόνι να είχε στρώσει εγώ θα πήγαινα! Πόσο μάλλον όταν το κορίτσι μας κάνει πολύ σπάνιες εμφανίσεις (σε 2 εβδομάδες ξαναφεύγει για Χριστούγεννα και θα επιστρέψει τέλη Γενάρη)
Έπειτα από πολύ μακρινό ταξίδι κατέφτασα στο στούντιο
Είχε δυο συναγωνιστές στο σαλόνι . Η τσατσά πολύ ευγενική ήταν . Μετά από αρκετό χρόνο ήρθε η Σαμπρίνα . Με μαύρο ένδυμα , και λυτά τα μαλλιά της .
Αμόλησε τις βυζάρες της έξω και αφού ...ασχολήθηκα αρκετά με αυτά ξεκίνησε την πολύ καλή της πίπα Όντως βάζει και λίγο χέρι.. Μετά τη σταμάτησα και ξανάρχισα εγώ την περιποίηση . Μετά από πολύ χουφτωμπαλαμούτιασμα ξεκινήσαμε σε ιεραποστολική στάση με εκείνη να με τυλίγει και να με σπρώχνει με δύναμη μέσα της . Στη συνέχεια την έβαλα να ανέβει εκείνη από πάνω. Τώρα τελευταία προτιμώ αυτήν τη στάση
Και εκεί είχα την αίσθηση του βασιλιά. Αραχτός ξαπλωμένος ανάσκελα , με μια τσεχάρα να χτυπιέται πάνω μου... Εκεί της τα έδωσα. Στο τέλος η τσατσά με ρώτησε πώς τα πέρασα
ΤΕΛΕΙΑ ! Για μια ακόμα φορά με την Σαμπρίνα
Αν κατάλαβα καλά όσο ήμουνα στο σαλόνι το στούντιο πρέπει να έχει μόνο 2 δωμάτια . Για αυτό επικρατεί σχετικά συνωστισμός. Κατά τα άλλα ο χώρος είναι σούπερ. Και λίγο προσοχή στις τιμές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού