Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 186871
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
την περιμενα μονος στο σαλονι... μεχρι να φαει, οπως μου ειπε η τσατσα.
περιμενε ηδη δωματιο και θα ημουν ο επομενος, αν εμπαινα.
μετα απο καποια λεπτα, σκαει σαλονι, λεει ενα ξερο "χαη" και βιαστικα μπαινει δωματιο.
ξανθια με ισιο μαλλι μεχρι κωλο, μετριου προς ψηλου αναστηματος, κορμι θανατηφορο με βυζαρες, κωλαρα με ελαφρως κυτταριτιδα που δε με χαλαει καθολου και για μενα ειναι ακρως θηλυκη οπως εχω ξαναπει, ποδαρες, φοβερο σετ εσωρουχων και γοβες.
ολα αυτα σε 10'' το πολυ σαλοναρισμα-περασμα που εκανε, για να παει απο την κουζινα στο απεναντι δωματιο.
δε χρειαστηκε να δω κατι αλλο και πληρωσα κατευθειαν.
η γκομενα ειναι απλα αλογο και μια βολτα στο πορταλ με τις φωτος της φτανει να σας πεισει.
το ξερει οτι ειναι μουναρα, εχει αναλογο αερα και βγαζει και λιγο υπεροπτικο στυλακι.
εισοδος στο δωματιο και εγω στα καθαριστικα μου κλασσικα.
εχει γονατισει κρεβατι και με περιμενει. σκαω διπλα της και ξεκιναω τρελο μπαλαμουτι.
φιλια σε βυζια... σε βυζαρες σορρυ. οι ρωγες να εχουν τσιτωσει ηδη και να τις πιπιλαω αβερτα εχοντας τις βυζαρες τις στα χερια μου. χουφτωματα ολουθε. δερμα φοβερο, μαλακο και σιγουρα πεφτει σολαριουμ πιστευω. φατσα, χειλακια, μυτουλα λιγο πειραγμενα παρατηρησα οσο μπορουσα να δωσω σημασια, αλλα δε με χαλασανε καθολου.
γενικα η εικονα ειναι εξαισια και σα συνολο, ειναι ενα απο τα ωραιοτερα μουνια που εχω γαμησει γενικως απο γυναικες.
ξεκιναω χαμουρεμα, αισθανομαι οτι δεν εχει θεμα, με αφηνει και παω για φιλι.
περναω λαιμο και παω καρφι για στομα.
τα στοματα μας ενωνονται και ξεκιναμε γλωσσοφιλα. της εχω πιασει τη φατσα γκομενιστικα και τα γλωσσοφιλα γινοντα βαθια. εδω ειμαστε λεω και μενουμε ετσι για λιγο.
καταλααινω οτι φτιαχτηκε και με κοβει για πιπα.
ξαπλαρω και το καβλι μου εχει γινει ηδη καταρτι απο το μπαλαμουτι.
μου περναει σωσιβιο με το στομα (επιτελους σωστο μεγεθος καποτας) και ξεκιναει.
η πιπα της καταπληκτικη και δινει πονο. ποτε αργα και ποτε δυνατα.
τρελα μακροβουτια χαμερ σταηλ καθετως. να τον παιρνει σχεδον ολο και να περναει και απο μπαλες μια ελαφρια βολτα.
αμα ρουφαγε κιολας, θα μιλαγαμε για αγγιγμα τελειοτητας.
φτουσου κοπελαρα μου να σκεφτομαι και να την αφηνω να κανει παιχνιδι. απλα να χουφτωνω την κωλαρα της.
σταματαει και τη βαζω για καου.
ανεβαινει και ξεκιναει το παιχνιδι μονη της. βαθια μπασιματα και να τον τρωει ολον-ψωλον μεχρι ριζα.
ποτε γρηγορα, ποτε αργα. ανεβασμα λεκανης μεχρι το πουτσοκεφαλο και ξανα μεχρι ριζα-αρχιδια.
εγω να χουφτωνω, να σφιγγω βυζαρες και να ριχνω και καποια λαητ σκαμπιλακια στην κωλαρα της.
επισης πεφτανε και κατι φιλια οποτε εκοβε τεμπο.
ειχα παραδωθει στη γοητεια της.
μετα απο καμποσα λεπτα με σταματαει και τη γυρναω κλασσικα σε ντογκυ στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο.
η θεα ???
Γ Α Μ Η Σ Ε Τ Α !!!
τι μουναρα που πηδας ρε μαλακα μου να λεω.
πηγα να ορμησω στην κωλαρα της και στις τρυπες της για να κανω βουτια, αλλα ηθελα να μπω μεσα της ταχυτατα.
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω να ανεβαζω ρυθμο.
η τυπισσα να μη μασαει πουθενα και να ξεκιναει τα ευσημα στο θεο.
"ο μαη γκαντ" και τετοια.
ανεβαζω και αλλο ρυθμο για να ακουω κραυγουλες και αλλα θρησκευτικα μαζι με "γιες γιες".
να μπαζωβγαζω καβλι και οι γνωστοι μουνοηχοι να μου γαργαλανε τα αυτακια.
να κοιταω την ανοιχτη τρυπουλα της και να ξανασκεφτομαι τι μουναρα ειναι η γκομενα ?
ειχα παθει πλακα.
ξανα μεσα και ξανα πονο.
να εχει σπασει τη μεση η καριολα και να εχει παει αλλου η φαση. να την πιανω απο πλατη για αντισταση και δωστου παλι.
να γυρναει ελαφρως, να με βλεπει και να συνεχιζει τις κραυγες.
σε καποια φαση παω να της πιασω το μαλλι και να το τραβηξω τερμα πισω, αλλα κατι καταλαβαινω οτι μπορει να ειναι εξτενσιον τοσο μακρυ και τη ρωταω αν ειναι δικο της.
λεει οχι, της ριχνω ατακα στα καπακια "γιου αρ λακυ δεν" και σκαμε στα γελια.
αλλαγη σε μισιον και βλεποντας αυτο το πανεμορφο μουνι τη ρωταω να τη γλειψω.
μου απανταει οτι ειχε βαλει τζελ και δεν θα ελεγε η φαση.
οντως, ειχε δικιο και δε γουσταρα να γευτω τζελ επισης. θυμηθηκα οτι ειχε βαλει και στον πουτσο μου, αλλα και στο μουνι της.
μπαινω χαλαρα και ανεβαζω τεμπο.
να κραταω τις βυζαρες τις σαν αντισταση και να οργωνω κανονικοτατα. τα "γιες" και τα "μαη γκαντ" ξεκινησαν παλι.
να της ανεβαζω τη μια ποδαρα στον ωμο μου και ξανα πονο. μετα και τις δυο και συνεχεια, ωσπου δεν αντεξα αλλο και εχυσα εντος καποτιδιου.
στραγγιξα κανονικοτα και ανακουφιστηκα πληρως.
σηκωθηκαμε και το κρεβατι ηταν ψιλοπουτανα, ειχαν βγει και λιγο τα σεντονια.
ειπαμε αντιο και ανανεωσαμε ραντεβου οπως και δηποτε !!!
στο τελος εκανα και μπανιο για να χαλαρωσω με πετσετα και πανδοφλες σφραγισμενες.

για να κλεισω.
1) ο χωρος πολυ καλος αν και τα αυτοματα μηχανηματα για σαπουνι και χαρτι δε δουλευανε.
ειχε σαπουνι να πλυθεις στο νιπτηρα. στο μπανιο ευτυχως δουλευε το μηχανημα σαπουνιου.
μαλλον ειχαν τελειωσει τα του νιπτηρα υποθετω.
επισης υπηρχε λιγο κρυο και το ερκο δε δουλευε. ισως ηταν επιθυμια της γκομενας για να μη σκαει, υποθετω επισης.
το δωματιο ηταν αυτο των φωτων 4 & 5 για να εχετε μια εικονα.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου,
3) η καταλεγια κωλολεει σε ολα και εννοειται απο μενα ειναι ναι με τα 1000. την επομενη φορα θα την παρω με φρι πιπα και θα τη ζορισω λιγο παραπανω, γιατι νομιζω βγαζει και γουστα αμα γουσταρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καταλέγια
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.148
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, xagnostos2006, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2024
Κώλο πήρες ? Χεχε!
review reaction 3 Pa Luki Luk, Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
Περιγραφικότατη κριτική . Βέβαια μου κάνουν εντύπωση τα γλωσσόφιλα στο ταπεινό 50Ε . Θα είσαι γόης φαίνεται .
review reaction 1 papaphilips, Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
@Annapurna
όχι δεν πήρα.

@koursaros66
κάτι είμαι, ναι.
review reaction 1 Johnny Red2, koursaros66
10 Ιανουαρίου, 2024
Μπράβο, συναγωνιστή, για την γαμησάρα που έριξες. Σε δύσκολη περίοδο, γεμάτη με φόλες, σπανίζουν τέτοιες κριτικές.
review reaction 1 Johnny Red2, papaphilips
10 Ιανουαρίου, 2024
@koursaros66 Αδερφέ την είχα πάρει και εγώ τη καταλέγια μια φορά και μου έδωσε φιλιά στο στόμα όχι γλωσοφιλα και δε είμαι και μοντέλο είμαι 6 στα 10 και 24 χρόνων
review reaction 1 Johnny Red2, koursaros66
10 Ιανουαρίου, 2024
Papaphilips εγώ είμαι πιο πολύ γοης από σένα γιατι όχι μόνο η καταλέγια μου είχε δώσει φιλιά στο στόμα αλλά και η Αλεξάνδρα φυλής 54Α με καβαλαγε cowgirl σχεδον συνέχεια ενώ εσένα ποτε όπως είπες.
review reaction 1 Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
Στα στουνιο ειναι οι μουναρες και οχι στα μασαζ!!! Εμενα δεν μου εκανε τετοιο γαμιση οπως στον Παπαφιλ, αλλα μου σηκωθηκε απο το σαλοναρισμα,ενω στα μασαζ με τα χιλια ζορια !
review reaction 1 Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
@oreos24
μάλλον δε μπορεί να ανεβει σε μένα Κουλ
review reaction 3 Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
Papaphilips πόσο τον έχεις ρε μύστη 20 πόντους και δε μπορεί να σε καβαλήσει η Αλεξάνδρα ?
review reaction 3 Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
info@123 την είχα πάρει μια φορά τη καταλέγια και έκατσε 12 λεπτά από 20 σε μένα δώσαμε φιλιά στο στόμα αλλά δε εχυνα στα 12 λεπτά και έφυγε είναι φόλα μάλλον ο συναγωνιστής θα είναι πιο ωραίος από μένα ώστε τον ήθελε ακόμα πιο πολύ εμενα με ήθελε έτσι και έτσι.
review reaction 3 Johnny Red2
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2