Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 438642
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βάζω στο ίδιο σακί τις λατινες με τις από ανατολή ασιατισες... Ποτε δεν τα έχω πάει καλά κ πάντα επιλέγω Ρωσίδες ουκρανεζες κ παπούτσι από τον τόπο μου ... Πήγα να την δω κ βλέπω μια κοπέλα όπως έχει πει κι άλλος που όντως οι φωτό δεν την κολακεύουν καθόλου μα καθόλου όμως !! Καμία σχέση πολύ καλύτερη αλλά στο σαλόνι δεν ήταν ευδιάθετη κ λέω σίγουρα θα περάσω χάλια όπως με όλες αυτές που έχω πάει αλλά δεν γαμιεται είχα καύλες .... Περνάω κ έρχεται ένα μοσχομυριστω κορίτσι άλλο πράγμα λέω όπα της χαμογελαστή λέμε δύο κουβέντες γελάμε ερωτευόμαστε ( η έστω αυτό μου έπαιξε το παιχνίδι να καταλάβω) μου κάνει κάτι προκαταρκτικά δεν τα έχω ξανά δει πουθενά μόνο σε εσκορτ λέω τι φάση τι κάνουμε εδώ βρίσκομαι στην από ανατολή κ έχω πάει σε μπουρδέλο?? ΕΠαθα την πλάκα μου βάζει λατεξ γεύση φράουλα μην γελάσετε μύριζε κ ήτο κόκκινο ...πίπα χάλια μπορώ να πω αλλά το ζούσε γουσταρε τζελ κ ανέβει πάνω μου εκεί τα είδα όλα με τζελ κ ήτο θεοστενη!! Βογκαγε το ζούσε γουσταρε όντως λες κ την είχα κοπέλα μου μετά στα 4 που άντεξε σφυροκόπημα άγριο με φωνές μια στιγμή τραμπηκα λέω θα μας ακούσουν οι έξω πως θα βγω μετά ... Όπου εκεί τελείωσα για αρκετή ώρα που δυνατό όμως .. γενικά ήταν αρκετά καλή θα την ξανά επαιρνα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Naty
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 235979
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
234
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, xagnostos2006, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2024
Γλωσσοφιλα δίνει;
review reaction 1 Johnny Red2
13 Ιανουαρίου, 2024
Όχι ρε φίλε σε στούντιο δουλεύει αυτά μόνο με εσκορτ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2