Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά με Λάρα και γενικά πρώτη επαφή με το συγκεκριμένο μαγαζί. Αποφάσισα να πάω μετά τις αποθεωτικες κριτικές που διάβασα στο site. Η κοπέλα είναι μικροκαμωμένη με καλό πρόσωπο και καλό σώμα. Όχι τόσο του γούστου μου αλλά αφού γαμιεται καλή είναι. Η υπηρεσία ήταν ευγενική στην αρχή αλλά μόλις της είπα ότι θα κάνω μια βόλτα να δω τι παίζει και μάλλον θα ξανάρθω στραβωσε λίγο το μούτρο της. Όταν ξαναπήγα μπήκα μέσα με το απλό και η υπηρεσία πάλι στραβομουτσούνιασε. Άμα δεν σ' αρέσει το απλό να ρίξεις τις τιμές καλή μου, δεν μας τρέχουν από τα μπατζάκια. Το τσιμπούκι καλό αλλά το έληξε πιο γρήγορα από ότι ήθελα. Στο σεξ η Λάρα είναι έμπειρη, στήνεται καλά και ήταν αρκετά ευγενική. Έγιναν δύο στάσεις, εγώ από πάνω και από πίσω. Έχυσα στα τέσσερα βλέποντας τον κωλο της. Η αλήθεια είναι πως δεν κρατήθηκα πολύ γιατί δεν τράβηξα την πρωινή μαλακια που με βοηθάει να μην χύνω γρήγορα. Σε γενικές γραμμές μια ευχάριστη εμπειρία την οποία μάλλον δεν θα επαναλάβω. Έχει πιστεύω καλύτερες κοπέλες και καλύτερα μαγαζιά η περιοχή. Για μια φορά ήταν καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
981
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Karaman 7, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2024
50 το απλό φίλε; έχω καιρώ να πάω Λάρα, reverse cowgirl δεν σου έκανε;
review reaction 1 Johnny Red2, Random User 123
10 Ιανουαρίου, 2024
50 έδωσα γιατί δεν κάνω ελεύθερο στοματικό (60 ευρώ χρεώνει) σε στούντιο και μπουρδέλα. Δεν προλάβαμε να κάνουμε πολλά γιατί έχυσα γρήγορα. Μετά την πίπα εγώ της είπα για ιεραποστολικό....
Υποθέτω ότι θα το έκανε (reverse cowgirl) αν το ζητούσα. Ήταν πολύ εντάξει άτομο, δεν έχω παράπονο...
review reaction 1 Johnny Red2
10 Ιανουαρίου, 2024
Τιμή δεν έγραψες καρντάσι...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3