Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192292
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και η χρονιά δεν μπηκε καλά είπα να συνεχίσω τη καταδρομικη επάνω στα μαγαζια με διαφορετική κοπέλα.
Αυτη τη φορα χωρις να κάνω τσάρκα περασα κατευθειαν στο γ σπιτι το οποιο ειναι στο 118 και πηρα τη τζουλιαννα.
Εχοντας διαβασει εδω μεσα αρνητικές κριτικές γι αυτή ειπα να δοκιμασω τη κοπέλα και το πολυ πολυ θα χασω εγω ενα 30αρι και αυτη θα εχει αλλη μια αρνητική κριτική.
Στο σαλονι ηταν λιγο ψυχρη στη παρουσίαση δίνω το παραβολπ και περναω στο τελευταιο δωματιο,γενικα τα δωμάτια ειναι ωραια μεγαλα ανετα ειχε προοπτικες για στουντιο το μαγαζι αλλα δυστηχως οι κοπέλες ρίχνουν το επίπεδο.
Περιμενω 10 λεπτα να ερθει η κοπέλα στο δωματιο ενω δεν ειχε πελατη νομιζω πρέπει να καπνιζε γιατι μολις μπηκε μεσα μου ηρθε η τσιγαριλα.
Παλι τεχνικα πράγματα γεια ειπε βγαζει το σουτιεν καιβτο βρακι
Και βλεπω ενα κορίτσι μετα βιας 1.50 βυζι πεσμένο σταφυδιασμενο νουμερο 1,κωλος ψιλοκαλος αλλα μικρος γενικα μια αδιαφορη εμφανησιακα κοπελα η οποια παιζει να είναι και τσιγγανοπουλα.
Γενικα δεν πηρε πρωτοβουλιες περιμένε απο μενα,ωραια λεω απο μεσα μου κομοδινο,ξεκιναω μπαλαμουτι κλπ αυτη σφιγμενη απεφευγε οσο μπορουσε και τα αγγιγματα.
Λεω απο μεσα μου δεν παλεύεται,της δινω τσιμπουκι μου εβαζε το χερι και επαιζε τη σταματώ της λεω γυρνα στα 4 γυρναει και εκει τη πηρα απο πισω μεχρι να τελειωσω ζορίζοντας τον ευατο μου,αυτη εντωμεταξι αμέτοχη σε ολα,ειναι απλα ενα κομματι κρεας και λεει γαμιστε με τιποτα αλλο.
Στα 10 λεπτα συνολικα τελειωσε η συνεδρια και εφυγε και εκει για πρώτη φορα εσκασε χαμογελο.
Γενικα ηταν η μονη που δεν ειχα παρει και περίμενα βεβαια οτι δεν θα ηταν καλη,μιας και οι κριτικές των συναγωνιστων σπανια πεφτουν εξω,εγω τις εμπιστευομαι.
Η αναζήτηση καλης κοπελας στα μαγαζια συνεχιζετε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
AS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Ntonpinelo, Johnny Red2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού