Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361973
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για να μπει καλα η νεα χρονια επιλογη Μαρινας..απ τα σιγουρα χαρτια..με ψιλοθυμηθηκε..ειχα πανω απο 2 χρονια να περασω μαζι της δεν ηξερα καν οτι μπορει ακομη να δουλευει στο στουντιο αυτο...ειδα βαρδιες και πηγα χωρις 2η σκεψη..Ξεκινησαμε με υπερoχα γλωσσοφιλα, μετα γλυψιματακια ωραια στο σωμα μου, υπεροχη πιπα με διαρκεια κι ωραια παιχνιδακια στο κατω κεφαλι! Την εγλυψα πολυ κι εγω κατω.. με παθος..πολυ δυνατη η συμμετοχη της απο μερια της, ανταποκρινοταν με πολλες ορεξεις..Ακολουθησε σταση εγω απο πανω βαζοντας τα ποδια σε σχημα v μετα σταση ψαλιδι και τελος στα τεσσερα και τελειωμα καλοο..μου εκανε κι εγκωμια για τις επιδοσεις μου και γενικα για μενα...οκ..ειχα κι ορεξουλες η αληθεια...χε χε..μετα ξαπλωσαμε..αγκαλιες ωραιες με γλυκα..κι ομορφα λογια..και φιλακια μπολικα..ομορφα..Ομορφα μπηκε η νεα χρονια..Η Μαρινα σουπερ, εχει βαλει λιγα κιλακια απο τοτε που περναγα μαζι της..αλλα της πανε..παραμενει φουλ σεξυ...και οποιος αντεξει..!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.633
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, giorgiodelafuentes2, xagnostos2006 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2024
Επισης περαν απ το καλο σεξ ηθελα να συμπληρωσω οτι η Μαρινα με κερδισε και παρα πολυ σαν τυπος-χαρακτηρας- συναισθηματα..μου φανηκε υπεροχη και σε αυτο!! Μου μετεδωσε πολυ ομορφα πραγματα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1