Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403155
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Ανφίσα έχω πάει κάμποσες φορές και πάντα τα περνάω τέλεια. Την τελευταία φορά τα πέρασα πιο καλά. Είναι ξανθιά, χυμώδης, χαδιάρα, δίνει απλόχερα γλωσσόφιλα και κάνει cim με 80. Εγώ έδωσα 100 για να την έχω μισή ώρα. Αρχικά ήρθε από πάνω μου και φιλόμασταν, της φίλαγα τα βυζιά, το στόμα. Κι αυτή με φιλούσε. Με φίλησε και στο στήθος, στην κοιλιά. Παλιότερα έβαζε πιο πολύ δόντι στην πίπα αλλά της εξήγησα ότι αυτό δεν μου αρέσει και την έκανε τέλεια, βαθιά και απαλά. Μια στάση έκανα, πισωκολλητό, το ευχαριστιόμουνα αλλά λαχάνιασα και της ζήτησα να με τελειώσει με το στόμα και το έκανε με κέφι. Είχα πολύ ωραίο οργασμό και κάτσαμε λίγο μετά και φιλιόμασταν. Της μιλόυσα κιόλας αλλά το μοναδικό της μειονέκτημα είναι ότι μιλά σχεδόν καθόλου ελληνικά κι ούτε αγγλικά. Για να της πω ότι θα ξαναπάω της είπα I'll be back! Γέλασε. Πέρασα υπέροχα και αυτή η κατάθεση ήταν μετά από χωρισμό, οπότε άξιζε διπλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανφίσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 ppcos, xagnostos2006, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2023
Φίλε γράφεις ωραίες και αξιόπιστες κριτικές, νομίζω χτυπάς διάνα. Υποκλίνομαι στον τίτλο, ίσως ο καλύτερος τίτλος που έχω διαβάσει, ρωσίδες μέχρι να σβήσει ο ήλιος συμφωνώ απολύτως.
review reaction 2 review reaction 1 tremor, Poetjokey, BisexualWannabe
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1