Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186930
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Ρένα την είχα πάρει πριν 2.5 μήνες (σχόλια στη 7η κριτική) αλλά μια και ο φίλος μου δεν ασχολείται με δαύτα, γράφω κι εγώ μια δεύτερη κριτική για πάρτη του αλλά και για εμένα με κάποια πρόσθετα. Καπέλο
Αυτός πήρε απλό πρόγραμμα (50Ε) ενώ εγώ κωλάντερο με 100ρικο αφενός γιατί δεν την καβάλησα Κατσικογάμης τότε από τον κώλο, αφετέρου είχα άφθονα νεύρα (δείτε την προηγούμενη κριτική).
Στο μεσοδιάστημα η Ρένα αδυνάτησε κάπως από την εγκυμοσύνη και μαζεύτηκε λίγο η χαλαρή κοιλιά της ενώ τα φυσικά 2.5αρια ζγια έγιναν λίγο εμφανίσιμα. Αγγελούδι
Ακάπ πίπα δεν μου έκανε - συνεπώς ο κώλος πληρώθηκε έξτρα 50Ε - δεν κάθισα να μπω σε λεπτομέρειες κλπ κλπ - άρα ας βάλω μια απόδοση αξίας/κόστους λιγότερη από την προηγούμενη φορά το 6 ώστε να είμαι όσο γίνεται αντικειμενικός, οι καιροί είναι χαλεποί και πόσοι πετάνε έτσι για πλάκα 100ρικα; Εμμμμ
Η Ρένα κάνει προκαταρκτικά γενικώς και φιλάει στο στόμα, γλύφει @@ρια - ο Σπύρος δεν είναι ξυρισμένος αλλά του τα έγλυφε, τα ξυρισμένα δικά μου εννοείται ότι δεν τα άφηνε από τα γλυκά χειλάκια της... :kiss-mark:
Προκαταρκτικά έκανε και στο Σπύρο - τι στο διάολο έκαναν μέσα τόση ώρα - τον περίμενα δέκα λεπτά έξω από το Erotic απέναντι, μου είπε ότι της έβαλε και δάχτυλο στο κωλαράκι, έδειξε ότι είναι σκληρός καργιόλης Χαχαχα!
Φυσικά και θυμήθηκε όταν συναντηθήκαμε, φορούσε μαύρες ζαρτιέρες που της είπα να μην τις βγάλει. Την πήγα στο καθρέφτη και κάθισε σαν κοτούλα ενώ εγώ βρυχιόμουν σαν πληγωμένο λιοντάρι επάνω της φιλώντας τη στο λαιμό....
Το κωλαράκι της μικρόσωμης Ρένας, καθαρό, με αίσθηση, δίχως μυρωδιές και τα συναφή στήθηκε στα 4 και τον έχωσα ενώ παράλληλα την τραβούσα απαλά από την κοτσίδα είτε της ακουμπούσα τη μουτσούνα μου επάνω στο σβέρκο της λέγοντας της διάφορα με βρυχηθμό ενώ αυτή απαντούσε διάφορα δηλώντας την υποταγή Έρωτας στο πληγωμένο λιοντάρι...

ΓΚΡ ΡΕ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΙΣ ΒΡΥΣΕΣ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΕΡΟ ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ; Θυμός

10αρι στην τσα2 του νέου απέναντι στούντιο, μόλις από τα Χανιά είχε έρθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2023
Όνομα κοπέλας
Ρένα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ντουνταράς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.161
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού