Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452638
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες πριν το βραδινό ποτακι πήγα για να αποχαιρετήσω κ την κιαρα για Χριστούγεννα. Όπως όλοι γνωρίζεται κορμάρα με απίστευτες ποδάρες βυζαρες κ μια διάστημικη κωλαρα. Παλιοί γνώριμοι με το μωρό ξέρει τα χούγια μου πάντα περνάω καλα σε σημείο που ψάχνω την πόρτα να φύγω.
Υ.Γ. Ας κάνει κανένα μάθημα στην Αντριάνα πως πρέπει να φέρεται σε τακτικούς πελάτες και να μην τους ξενερώνει. Κρίμα που σπουδάζει κ ηθοποιός η κοπέλα κ έναν ρόλο δεν μπορεί να τον μάθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
622
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Johnny Red2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2023
Η Κιάρα είναι σταθερή αξία. Ποτέ δεν έχω φυγει ανικανοποίητος !!! Τιμάει τα λεφτά που δινεις!!!! Στην κριτική δεν κατάλαβα ένα πραγμα, η Αντριάνα πως προκύπτει? Μπήκες προηγούμενη φορά μαζί της και δεν έμεινες ικανοποιημένος ή προηγήθηκε κάτι στο σαλόνι?
20 Μαρτίου, 2024
Εγω μια φορα που ειχα περασει μαζι της..δε μου αρεσε..πολυ μηχανικη στη ολη της συμπεριφορα..δε μου βγαλε κατι θετικο..ισως μια επαναληπτικη..να αλλαζα γνωμη?? Ουτε εμφανισιακα με συγκινησε..πολλα προσθετα...αλλα ενταξει αυτο ειναι και θεμα γουστου..περασα πιο πολυ γιατι ειχα διαβασει καλα σχολια..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2