Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα ξεκινήσει για Λιλλυ στη Θεσσαλιας αλλα ειχε ενα σαλονι ιδιο με ιατρειο του ΙΚΑ. Πήρα τα ματια μου κι ανεβηκα Αντιοχειας για νεες εμπειριες... Ρενάτα, ιδια με τις φωτογραφιες ο στόχος και το 60άρι με μασάζ για να δω πως θα καθοταν αυτο το κορμί να με μαλάξει. Η αληθεια ειναι πως όταν μπηκε στο δωματιο και καθισε στα γόνατα της, ειδα την τέλεια καμπυλη που σχημάτιζε η κωλάρα της και σκέφτηκα ότι θα χασω χρόνο ετσι...με σωστές πιέσεις στην πλάτη ξεκινησαμε και μου ζήτησε να γυρίσω μπροστα για τα "καλά".
(Για κάποιο λογο που ποτέ δεν καταλαβα) άρχισε να μου πιπιλά τις ρώγες. Τη ρώτησα ευγενικα αν της αρέσει να της το κάνουν και με το πρώτο όχι, της εξηγησα πως ούτε εμενα μου αρέσει (βασικα σχεδον το σιχαίνομαι). Επιασε το παρασύνθημα, αρχισε να βαζει την καποτα για πιπα (παράλληλα επαιζα το μουνακι της εξωτερικα, μουσκεψε και μου ζητησε να σταματησω γιατι ηταν ετοιμη να χυσει). Έτσι, έγινα τούρμπο πολυ ευκολα και την έστησα στα 4. Παρα την εξαισια θεα του κορμιου της, κωλαρα πλατη και ποδαρες, με τα υπεροχα τατουάζ της, μετα απο λιγο βαρεθηκα...Ηθελα να τη γαμήσω ιεραποστολικα, σηκωσα τις υπεροχες ποδαρες της και καρφωσα τρυφερα κι αισθησιακα μπας και παρω και κανενα φιλακι (μπα). Αρχισε να βαριανασαίνει με ρυθμό και εγω τοτε πηρα φορα και αρχισα να καρφωνω με ορεξη το μουνακι της. Αν εξαιρεσεις κατι περιεργα σπυρακια στο προσωπο, ηταν πολυ ωραιο θεαμα να καρφωνω αυτο το μοντελάκι που ανοιγοταν με ορεξη σε ο,τι της έκανα. Εχυσα με ανακουφιση, ακολουθησε λιγο σοσιαλ κατα τη διαρκεια του οποιου με χάιδευε συνεχως. Overall με τις ελαχιστες πρωτοβουλίες που πηρε, τη διαθεση της να μην δωσει ή πάρει περισσότερα απο οσα ειχα πληρωσει και την ειλικρίνεια να αρνηθει να χυσει στο πρωτο γαμησι της βάρδιας, μου εβγαλε τη χρυση ισορροπια μεταξυ επαγγελματία κι αματουρ. Αν θα την ξανάβλεπα; Δεν ξερω, γενικά εχω μια θετικη εικονα της, ειδικα το κορμι της ειναι ΛΑΜΠΑΔΑ. Αλλα, απο άποψη υπηρεσιων κτλ, not a big deal.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.055
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Milfomaniac

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2023
η γνωστή από φυλής 66;;;
21 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν ειχα παει ποτε Φ66, guys
22 Απριλίου, 2024
Ναι η γνωστή.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3