Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σε σχεση με οτι ειπε ο προηγουμενος για την κοπελλα αυτην και βασει των λεγομενων του,εκανα την επισκεψη γιατι τσιμπησα στην μαγικη λεξη για μενα deepthroat.Ομως η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ με απαγοητευσε.Τα προκαρτατικα της ηταν λιγο γλυψιμο στις ρογες του στηθος μου και μετα πιπα.Αργη και μονο πουτσοκεφαλο με κανα δυο βαθειες που ΔΕΝ επαναληφθηκαν.Στο 69 τα ιδια και οταν πηγα να πιασω κεφαλι με τα χερια μου να την πατησω,αρνηθηκα και πεταχθηκε λες και την βαρεσε ρευμα.Αρχισε να την βαραει και μενα γιατι βλεπω οτι εξελισετε σε φολαρα.Την λεω πρωτη σταση αυτη απο πανω και πηγαινε αργα και πιανοντας την τα κολομερια με τα χερια μου για πιο γρηγορες μπασιες δυσανασχετισε.Την λεω σηκωσε τα ποδια να παταει στο κρεββατι με τα πελματα ,δυσανασχετισε με γριματσα.Την βαζω πισοκολλητο και πηρε σταση να μην μπαινει βαθεια.την αλλαζω ιεραποστολικο και δεν με αφησε να σηκωσω τα ποδια της.Για να μην εκραγω και την χριστοποαναγιασω την βαζω σε 69 να με τελιωσει σε τσιμπουκι με καποτα και οταν τελιωσα δεν τοχε στο στομα της μεχρι τελους και συνεχισε με μαλακια.Τεσπα συγρατηθηκα παρα πολυ και βαριεμαι να μαλωνω και ντυθηκα και εφυγα .Εκτος ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ συναγωνιστων που αυτα που εξιστορησαν ισχυαν,οι περισσοτεροι λεγαν ΠΑΠΠΑΡΙΕΣ.Και δεν εχω πλεον ορεξη να μαλωνω με τον καθε χαχολη εδω μεσα αλλα η αληθεια ειναι ΜΙΑ.τωρα ποιος λεει αληθεια ποιος ψεμματα μονο αν πατε οι επομενοι θα το διαπιστωσετε.Και θα τα κλαψετε τα λεφτα σας να ειστε σιγουροι.Εχω εκλαψα το 50αρικο.Δηλωσα σε μια πολλη παλια μου ανακοινωση οτι θα μαζευω λεφτα και θα κατεβαινω αθηνα,οπως και επραξα δυο φορες αυτων τον χρονο.γαμησα με 100Ε 8 τανες.2 με 20Ε με ακαποτη πιπα τελιωτικη και κολο και 6 στο μεταξι με 10Ε/Εδω ολες απο πιτσιρικες μεχρι κολογρειες ζηταν απιστευτα ποσα.Καλα να παθω που την ξαναπατησα.Τερμα πια.Μονο Αθηνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, laskos, dokimazo και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2024
Εκει στα πανω της ερημιτη πρεπει να επεμβει φαγανα του δημου και ροπαλα με 2 μετρα μηκος. Αντε κλειστε τα βρομωμπουρδελα σας με τις υποσαχαριες υπηρεσιες... Διαβαζω ποσες κριτικες με καημενους ανθρωπους στην ερημιτη 5, γαμω και το ερημιτη και τις βρωμοπουτανες σου...
review reaction 1 doggifuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1