Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452639
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις βγήκα και το μόνο που σκέφτηκα ήταν μακάρι να κρατούσε περισσότερο. Η τύπισσα είναι καταπληκτική.
Γύρω στο 170 με ένα τέρμα λεπτό σωματακι. Και ίσα ίσως και περισσότερο ωραία από τις φωτογραφίες.
Ομιλιτικη σε ένα βαθμό γιατί δε ξέρει ελληνικά. Από τη Λευκώρωσία.
Που έδωσε και εμένα φιλιά στο στοιθος όπως περιέγραψε και ένας άλλος συναγωνιστής σε άλλη κριτική
Πιπα στην αρχή πολύ δυνατή που της την έκοψα για να μη χυσουμε μόνο με αυτό. Τις λέω να κάτσει κάτω. Βαζει τα γόνατα της σχεδόν στους ώμους της και αρχίζουμε. Να με κοιτάει με ένα βλέμμα τέρμα γλυκό που να είναι σαν να λέει fuck me. Και αφού τελειώσαμε πράμα που δεν έχω ξαναδεί, αντί να σηκωθεί να φύγει έμεινε ξαπλωμένη και μιλισαμε.
Που είπε λίγα πράγματα δώσαμε λίγα φιλιά ο ένας στον άλλον και μου είπε "you have nice eyes." πράγμα που δε μου έχει πει ποτέ κανένας. Ίσως να μαγεύτηκε.
Γενικά πολύ καλή. Και η Andrea που ήταν είναι και αυτή πολύ καλή τα έχω πει σε άλλη κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kristina
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
315
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, info@123, anestis_38 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2023
Θα της δώσω μια δευτερη ευκαιρια. Προσωπικά δεν είχα περάσει καλά μαζί της, ίσως να μην ήταν η μέρα της άνθρωπος είναι και αυτή!! Δεν γίνεται όλοι να γράφετε τα καλύτερα και σε εμένα να υπήρχε ειρωνεία από μεριά της όπως και νευρικότητα όταν της ζήτησα να αλλάξουμε στάση. Είχα κάνει κριτική η οποία δεν εγκρίθηκε (τον λόγο δεν τον γνωρίζω δεν προσβαλα κανέναν). Όσον αφορά το θέμα με τα μάτια εμένα μου το έχουν πει αρκετές στον χώρο των studio γενικά. Από εκεί κει πέρα θέλω πραγματικά να δοκιμάσω την Andrea αλλά όλο πρωινά κάνει, για εμάς με βραδινές εξορμήσεις τι θα γίνει?. Τέλος είχα σταμπάρει Αντριάνα πηγα ένα βράδυ με σκοπό αυτή και δεν ξέρω τελείως διαφορετική με άλλη μια φορά που την είχα δει, σαν να ήταν τέρμα κουρασμένη οπότε μιας και που με είχε επηρεάσει η κριτική ενός συναγωνιστή αποφάσισα τελευταία στιγμή να πάω με Κιάρα που είναι στανταράκι.
05 Ιανουαρίου, 2024
Συμφωνω καλη επιλογη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2