Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 203721
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνάντηση είχε γίνει το καλοκαίρι όταν δουλευε με το όνομα "Ευα". Το έχει αλλάξει τώρα.

Μην σας τα πολυλογώ. Η υπηρεσία ευγενεσταση όπου μου πρόσφερε και νερό όσο περιμενα στον καναπέ από μόνη της και αφού έδωσα το παράβολο, για κακή μου τυχη, ο χώρος πεντακάθαρος. Κανονικά δουλευαν δυο κοπέλες όπου η άλλη για δικους της λόγους δεν πήγε, οποτε μόνο η Εμινέ (πρωην Ευα). Εξωτερική εμφάνιση όχι κάτι ιδιαίτερο, στήθος μικρό, οπίσθια αρκετά καλά. Στο δωμάτιο προκαταρκτικά μηδέν ίσα ίσα τον έπιασε να σηκωθεί λίγο και μετά σε μισό καυλωμένο εργαλείο περνάει σκουφο. Πίπα μέτρια προς κακή. Στάσεις αυτή από πάνω όπου μου ζήτησε να αλλάξουμε γιατί ποναγε όπως έλεγε και μετά στα τέσσερα όπου εκεί που βρήκα ρυθμό και άρχισα να δίνω πόνο με σταματάει απότομα, βγαίνει και μου λέει τελειώνει ο χρόνος σου ελα να στον παίξω. Ούτε 10 λεπτά στο δωμάτιο!!!!!! Της λέω τώρα που είχα βρει τον ρυθμό με σταματάς. Η απάντηση κάθετη τελειώνει ο χρόνος σου. Τουλάχιστον δεν έφυγα αχυστος. Αφού μου τον έπαιξε και τελείωσα τα μαζευει και φευγει. Λογικά θα είπε κάνα ευχαριστώ δεν θυμάμαι τώρα πανω στα νευρα μου. Φευγοντας η υπηρεσία άφαντη που για μένα σημαίνει ευθυνη και από μεριά της.

Συμπέρασμα, προσέχετε!! Είμαι νέο μέλος στο site για αυτό το έγραψα τώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμινέ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
260
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, maradona7, xagnostos2006 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού