Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 439794
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ανεβαινωντας τον κηφισσο για κατι δουλειες ειχα κανει σταση στο 30 κ περασα μια συνεδρια με την αντριαννα που εχω παραθεσει κριτικη , συνεχισα κανωντας την δουλεια μου κ επειδη ειχα μεινει απογοητευμενος ειπα οπως κατεβαινα να σταματησω κ στο 60 μια βολτα. εκεινη την μερα ηταν η naty κ η ιζαμπελ για καλη μου τυχη. βλεπωντας την λεω αυτη ειναι για μενα! Σωματαρα με απιστευτο στηθος κ φατσα που σου δειχνει οτι γουσταρει πολλα! χωρις δευτερη σκεψη τρεχω στο δωματιο κ κανω το ντουζακι μου, περναει η ιζαμπελ μεσα λεμε 2-3 κουβεντες κ ταυτοχρονα ζεσταινει το ηδη ζεσταμενο κ ετοιμο οργανο μου μονο που την ειδα. ξεκιναει τσιμπουκακι σενιο εννοειτε επαιξαν κ η βυζομπαλαρες της στο παιχνιδι που ηθελα να τελειωσω επι τοπου εκεινη την ωρα αλλα κριμα να μην της εριχνα ενα καλο γαμησακι.οποτε περναμε στο ψητο κ ξεκιναει το καβαλημα για να γλυφω κ να πιανω της βυζαρες της . μετα αλλαζουμε την ξαπλωνω κ κανω την καταθεση μου γτ ειναι αδυνατον να κρατηθεις κ να διαρκεσεις πολυ με αυτη τη κορμαρα. εκατσε κ ειπαμε δυο κουβεντες κ τις ειπα θα ξανασυναντηθουμε σιγουρα κ ισως κ με την φιλη σου την κιαρα . τωρα ειτε με την κιαρα ντουο ειτε μονη της σιγουρα θα παρω πιο αναβαθμιζμενο προγραμμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, giorgiodelafuentes2, memmas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού