Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452639
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ανεβαινα τον κηφισσο για κατι δουλειες κ ειπα να κανω μια σταση στο 30 , ηταν η lilly η andrea κ η adrianna που ηταν σε δωματιο ειπα να δοκιμαζα την andrea αλλα προτιμησα να περιμενω να τελειωσει η adrianna που τελικα σε κακο μου βγηκε. με το που τελειωσε την ειδα κ ειπα να περασω μαζι της , αρκετα αδυνατη με μικρο βυζακι αλλα το σωμα της μου κινησε το ενδιαφερον. περναω στο δωματιο να κανω ντουζακι κ αναμενω. μπαινει καποια στιγμη χωρις πολλες κουβεντες ξεκιναει με περασμα σκουφου κ ξεκιναει μια αρκετα καλη στοματικη παιξια αλλαξαμε κ δυο στασεις κ ηρθε η απελευθερωση! δεν εχω μεγαλο παραπονο απο τον αγωνα παροτι δεν ειχε συμμετοχη μεγαλη αλλα με το που τελειωσα ενα ευχαριστω ειπε ντυθηκε κ εγινε καπνος. πες κ μια κουβεντα ρε κοπελια δε κανει κακο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Adrianna
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2023
Εμ..αυτες οι μικρες λεπτες λεπτομερειες κανουν τη διαφορα..κριμα να φευγεις απ το δωματιο απο τετοια κορμαρα με προδιαγραφες για τις πιο δυνατες φασεις..κσι να φευγεις...μισος, it s true...
28 Νοεμβρίου, 2023
Αμα σου πω ότι αυτές τις μέρες θα πήγαινα για αυτή. Την είχα στα υπόψιν. Ένα βράδυ την είχα πετυχει και μου άρεσε το σαλοναρισμα της αλλά δεν μπήκα γιατί μόλις είχα ξεκινήσει την τσάρκα και ήθελα να δω τι παίζει και στα άλλα. Θα έχω το νου μου επομένως.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2