Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Crystal λατινα, απο Βραζιλια νομιζω ειπε η κυρια της υποδοχης.
Βγαινει η Crystal πολυ ζεστη και χαλαρη, σαν να ειναι το αφεντικο του χωρου. Απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραια και εχει λιγο πιο μακρι μαλλι. Αψογη υποδοχη απο αυτην και την κυρια.

Ερχεται μου δινει το χερι, με φιλαει σταυρωτα και καθεται διπλα μου και συζηταω με την "τσατσα" για προγραμματα. Ειναι η μια μπροστα μου και η Crystal διπλα μου. Αποφασισα να μπω για 1 ωρα για 2 φορες.

Το κοριτσι πιστευω γουσταρε, ηταν πολυ καλη και δεν ειπε οχι σε τιποτα.
Το προγραμμα ειχε 69 το οποιο δεν ηθελα και πιπα (επισης ειπα στην τσατσα οτι δεν ηθελα). Η κοπελα παρολα αυτα εκανε πιπα αλλα δεν της ειπα οχι.
1 ωρα εδωσα ολη μου την αντοχη και την δυναμη, αντεξε μεχρι το τελος και εγινε μουσκεμα στον ιδρωτα. Τα μαλλια της εγιναν σαν να βγηκε απο το μπανιο, την φυσουσα μπας και την δροσισω λιγο.
Κορμι παντου σφιχτο, απαλο, αγγιζε τελειοτητα.

Το εληξα χωρις να τελειωσω καθολου και νομιζε οτι υπηρχε καποιο προβλημα, της ειπα δεν υπηρχε κανενα προβλημα. Ξερει πολυ λιγες βασικες λεξεις στα αγγλικα αλλα με νοηματα καταλαβαινει ευκολα. Μαζι της εβγαζα ανετα ολονυχτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κρυστάλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
150€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 patsav0, BUT-TMAN, Johnny Red2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2023
Φιλιά δίνει στο πρόγραμμα της ώρας το κορίτσι; Είναι πρώην Ρεντ Λοβ αν θυμάμαι καλά...
review reaction 1 Nikthegreek23
27 Νοεμβρίου, 2023
μισό φίλος για να καταλάβουμε. πλήρωσες 150 για μια ώρα και 2 εκτονώσεις. 69 δεν ήθελες , πίπα δεν ήθελες μια ώρα έσκαβες σαν τρελός και στο τέλος μας λες ότι έφυγες αχυστος!!! άλλα όλα ήταν νορμάλ και θα ξαναπάς?? Χμμμ;

τι φάση??? Ευλόγησον
τι μας κρύβεις?? Γερο-μύστης
review reaction 3 Nikthegreek23, Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2