Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452657
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις πέρασμα από κιφισου 30. Με Andrea. 24 χρόνων Ρουμάνα.

50 απλό, 70 με άκαποτο. Πολύ ωραία κοπέλα σώμα Βελούδινο. Όταν ανέβηκε πάνω μου σε reverse cowgirl ηταν όνειρο.

Μετά στα 4 και εκεί πολύ καλή αν και είναι πόλη στενή οπότε έπρεπε να της είχα πει να βάλει λιπαντικό και θα περνούσα ακόμα πιο καλά.

Πόλη όμορφη και ευδιαθετη.

Η συνεννόηση με την κοπέλα στα αγγλικά

Ο χώρος καθαρός και η τσατσά ευγενική.

Στα αρνητικά δε άφηνε πολα φιλάκια. Δεν ήθελε να κάνουμε ιεραποστολικο. Της είπα να με φιλήσει στο λαιμό και είπε όχι. Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Πολύ περίεργο.



Γενικά Καλές εντύπωσης. Την συνιστώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Andrea
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
315
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2023
Στις φωτο..φαινεται καπως πληθωρικη ...η την αδικουν? Τωρα...πιπα μετρια..σε καποιες στασεις διαβασα καποια οχι...εμενα μ επεισες να μη μπω στο κοπο να περασω παντως...η μαλλον να παω να δω απο κοντα??
21 Νοεμβρίου, 2023
Πήγαινε από κοντά καλυτερα. Όσες φορές έχω πάει δεν την έχω πετυχει την συγκεκριμένη. Το συγκεκριμένο studio με το απέναντι τα θεωρώ από τα πιο τίμια σε επιλογές σε σχέση με άλλα στις μέρες μας. Βέβαια εγώ πριν κάτι μέρες δεν είχα και την καλύτερη εμπειρία με κοπέλα από εκεί. Είμαι νέο μέλος στο site και οι πρωτες 5 κριτικές μου ελέγχονται. Έκανα κριτική σχετικά με αυτό και δεν μου την εγκριναν.
review reaction 1 Hase
22 Νοεμβρίου, 2023
Οντως..εχει φερει ωραιες γκομενες!! Το παρακολουθω απ το καλοκαιρι..και πολλες με εξεπληξαν θετικα..οι ιδιες εινσι και στο μασατζιδικο sensuality spa..αλλες ωρες..ακομη καλυτερα εκει! !( Μαλλον ιδια αλυσιδα)
25 Νοεμβρίου, 2023
Την αδικουν οι φωτο σίγουρα ειναι πολυ καλή εμφανιασιακά. Τώρα συνολικά για εμένα ήταν θετική εμπειρία και θα την πρότεινα κυριως επειδη ηταν φουλ χαμογελαστη και ευδιαθετη με αποτελεσμα να υπαρχει μια ευχαριστη ατμοσφαιρα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4