Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 328611
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μελαχρινάκι ωραιο, αγριόφατσα, καρέ μαλλί, τακουνάρες, κωλάρα, φτιαχτά ωραια βυζιά. Αυτό που λέμε προκλητική τραμπεζογκόμενο στα κλαμπάκια με γεμάτη κωλάρα και μπουτάρες να την πεθάνεις στον μπούτσο. Μάπα το καρπούζι... μηχανική εντελώς, ψευτοχαριτωμενιές, ψευτοφιλιά και τίγκα στο τζελ. Φανταστείτε με είχε φτιάξει το σαλονάρισμα και με βρήκε τέντα, έτοιμο να την σκίσω στα τέσσερα. Πήγαμε σε κάτι ψευτο-φιλοφρονήσεις, καπότα, τσιμπούκι άθλιο και ευτυχώς έβλεπα την γυμνασμένη κωλάρα της στον καθρέφτη. Το μόνο καλό αυτό δηλαδή και ότι της έβαζα δάχτυλο και στις δύο τρυπούλες. Καθαρή δεν λέω, ωραίο σύνολο από αυτά που μαρέσουν αλλά τα πάντα μηχανικά με μια αίσθηση να τελειώνουμε. Την έβαλα κατευθείαν στα τεσσερα, ξεκίνησα χαλαρά, μετά γρήγορα και δυνατά, μετά χαλαρά και μετά αρχισε να "κλέβει" στο στήσιμο βάζωντας κόντρα και γενικά να με "ελέγχει" αλλά το κατάλαβα και μετα απο λίγο άρχισα τα δικά μου. Ξαφνικά σταματάει μόνη της στο άκυρο και μου λέει "τώρα πως θες;" εε εκεί κατάλαβα περί τίνος πρόκειται όπου της είπα να μου τον παίξει και την χύσω στα βυζιά... Κοπελιά αν δεν μπορείς(θες) γίνε κομμωτής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.675
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87, info@123, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού