Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενα πολυ τίμιο στούντιο όπου πλην μίας κοπέλας συνήθως περνάω πολύ καλά. Αυτή την φορά πέρασα με την "ασιάτισσα" Άλσου. Μια κοπέλα μινιόν με κορμί και κώλο να το φας στο πιάτο. Μιλφάρα 40+ που πάνω στα τακούνια κάνει ωραίο σκυλέ σαλονάρισμα, κάθετε μπροστά μου και με κοιτάει προκλητικά και πέρασα.
Μπαίνει μέσα ευδιάθετη για γλωσόφιλλα, με προτρέπει να ξαπλώσω και μου μοστράρει κωλάρα, χώνομαι εγώ εκεί δαγκώνω, γλύφω, πιάνω και γελάει. Εε τί θα έκανε θα μου πείτε που είχα χωθεί στα σκέλια της και έκανα σαν μωρό παιδί... Προχωρόντας έρχεται δίπλα μου ξαπλώνει για φιλιά, μπαλαμούτι και να μου τον παίζει απαλά, πολύ GFE κατάσταση για τα γούστα μου αλλά ηδονική. Εγώ ήμουν κάγκελο και έρχεται για 69 το οποίο το απόλαυσα. Εγλυφα με μανία κώλο-μουνί, έριχνα μπάτσες στα απίθανα αυτά κωλομεράκια, έβαζα με το ένα χέρι δάχτυλο και στις δύο τρύπες και ταυτόχρονα της είχα πιάσει το κεφάλι όσο με τσιμπούκωνε να είναι τέρμα μέσα όσο αντέξει. Είχα γίνει τούρμπο, πιστεύω και αυτή γιατί είχε κοκκινίσει, βάζει καπότα για σεξ αλλά την βάζω για ιεραποστολικό γλυφομούνι, έδειχνε να της ψιλο άρεσε αλλά δεν με νοιάζει κι όλας. Αυτή περίμενε διείσδυση και ηταν αναψοκοκκινησμένη αλλά λέω να την ταλαιπωρήσω λίγο ακόμα... την φέρνω στην άκρη του κρεβατιού για πίπα και της κάνω ένα ήπιο mouthfuck και αυτήν να με κοιτάει και να βάζει κόντρα γιατί δεν μπορούσε να τον καταπιεί. Εκεί την γυρνάω στα τέσσερα αλλά το πήγε χαλαρά, μετά ξεκίνησε εκείνη να χτυπιέται οπότε πήγαμε σε πιο γρήγορους ρυθμούς. Σταματάμε κ της λέω "έλα από πάνω" και κάνει ένα καταπλητικό ανάποδο cowgirl που έσκασε μαεστρικά αλλά με δύναμη πάνω στον πούτσο μου που ήταν έτοιμος να εκραγεί σε σημείο που ξεφώνισα ένα "οο ρε φίλε" μιλάμε με ξετίναξε σε αυτή την στάση. Γυρνάει μόνη της, βγάζει καπότα και μου τον παίζει με μανία ενώ γλύφει τις μπάλες, οπότε της λέω χύνω και τον αρπάζει στο στόμα, τα ρουφάει, με στγνώνει, πάει στον νιπτήρα τα φτύνει και ησυχάσαμε και οι δύο μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2023
Όνομα κοπέλας
Alsu
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Atroxistos, baroc, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού