Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα. Πέρασα με Φρίντα πριν λίγες μέρες. Η κυρία της υποδιχης ευγενέστατη. Κουβεντιάσαμε μέχρι να βγει η Φρίντα από το δωμάτιο. Να δώσω μια περιγραφή. Ηλικία πρέπει να έχει πατήσει τα 40. Συμπαθητική παρουσία. Ούτε όμορφη ουτε άσχημη σε καμία περίπτωση. Ξανθιά με μικρά μπλε ματια. Το δυνατό της σημείο είναι σίγουρα τα βυζιά της. Πολύ μεγάλα αν και λίγο πεσμένα. Έχει κάποια κιλακια δεν την λες αδύνατη. Για όσους αρέσουν η γυναίκα να έχει πιασίματα είναι η ιδανική περίπτωση. Ζουμερη. Έχουμε αρκετά μεγάλη διαφορά ηλικίας και προτιμώ πιο μοντελε σώματα, παρόλα αυτά μου έβγαλε αυτήν την μιλφαρα που πάντα ήθελες να σκίσεις. Για αυτό, δίνω τα 30 και μπαίνω. Μετά από 5 λεπτά ήρθε. Ελληνικά μια χαρά, πολύ επικοινωνιακή καο δυνατά προκαταρκτικά. Πολλά γλωσσοφιλσ, τρυψιματα, αγκαλιές και γενικά δίνει πόνο?. Καλή πίπα και στο σεξ πολύ καλή συμμετοχή. Αλλάζαμε στάσεις και με δική μου και με δίκη της πρωτοβουλια. Τελείωμα στο ιεραποστολικό. Άφησε και να παίξω με τα βυζιά της και δάχτυλο. Κάπου στα 10-12 λεπτά έμεινε στο δωματιο. Επιτυχημένη η πρώτη συνάντηση. Σκέφτομαι να υπάρξει και δεύτερη, παρόλο που εμφανισιακα δεν με τρέλανε. Νομίζω ότι για 30€ αξίζουν οι υπηρεσίες της. Καλά περασα. Να είστε όλοι καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φρίντα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
130
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, Yatoputso, dokimazo και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού