Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 186855
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημέρα

Επίσκεψη χθες να δω γιατί όλοι λέτε Kataleya η καλύτερη και θέλω να πω ότι βαριόταν ούτε γλωσσοφιλα προκαταρτικα μηδέν. Πιπα λεπτού με πολύ χέρι. Στο τέλος λέει θα με γ*** και δεν την άφησα έτσι. Κανονικά το πρόγραμμα 100 είναι 30 λεπτά και με ενημέρωσε η τσα ότι είναι 25 λεπτά. Η κοπέλα δεν έκατσε τόσο στο 15 λεπτό την έκανε. Ούτε μασάζ τίποτα. Από μένα είναι όχι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kataleya
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2023
Πρέπει να φάγε πολύ πουτσα το σκ εάν σκεφτεις τι έπαιζε στα άλλα..
Το Σάββατο που πέρασα η τσατσά μου λέει είμαι φουλ και δεν δεχόταν κόσμο (παρότι τέλος του μήνα που δεν υπάρχει σάλιο)
Χωρίς να τη δικαιολογω
01 Νοεμβρίου, 2023
Bad news...μαλλον δε θα το κανω το ταξιδακι μεχρι εκει κατω...
01 Νοεμβρίου, 2023
Λέω εξαρχής ότι δεν χαίρομαι που ο συνάδελφος έδωσε τόσα χρήματα και πήγε κουβά, σύμφωνα με την περιγραφή του.
Αλλά θέλω να σταθώ στο τι μπαρούφες και παραπλανητικές περιγραφές διαβάζουμε από μερικούς εδώ μέσα.
Έτσι λοιπόν, με διαφορά λίγων ημερών από την κριτική του, διαβάσαμε για μια ...άλλη Καταλέγια που είναι δυναμίτης, που είναι άλογο πολλών ίππων, που έχει σέρβις πάρα πολύ καλό με φουλ φιλιά ("γλωσσόφιλα" η μόνιμη ονείρωξη των μπουρδελιάρηδων, ακόμα και στο πενηντάρικο). Κι αυτή η Καταλέγια μεταμορφώθηκε μέσα σε λίγες μέρες και ουσιαστικά φόλιασε τον συνάδελφο.
Συγγνώμη αλλά όταν διαβάζω αντιφατικές κριτικές, παίρνω στα σοβαρά τις αρνητικές. Και μιλάω πάντα για το σέρβις κι όχι για την εμφάνιση.
Εάν πάλι λένε αλήθεια και οι μεν και οι δε, αυτό και πάλι σημαίνει ότι η σεξεργάτρια είναι ΓΤΠ καβάλα. Γιατί να δώσω τα λεφτά μου σε κάποια που είναι 50-50 να με φολιάσει ανάλογα με το πώς ξύπνησε το πρωί και να πάω κουβά;
review reaction 1 Giorgos H, Hase
02 Νοεμβρίου, 2023
Johnstef.. εχω δυο φορες περασει με kataleya..1η κασσανδρας 2η λ.αθηνων..τη 1η πολυ καλη συμμετοχη με καλη διαθεση κι ορεξη..τη 2η βαριοταν ...3η δεν υπηρξε...αρα παιζει να ισχυουν και οι 2 κριτικες!!! παντως εννοειται λαμβανεις υποψην σου την αρνητικη κριτικη...
03 Νοεμβρίου, 2023
Τελικα το ταξιδακι προς τα τοπια της Βουλιαγμενης το εκανα...αλλα οχι γι αυτην..προτιμησα να ξαναβρεθω με το αγαπημενο μου σχιστοματικο κουνελακι στο sensuality spa..στη μπουζιαννη..και φυσικα για μια ακομη φορα περασα υπεροχα!! Εσεις οι υπολοιποι... τραβατε προς Kataleya μερια...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5