Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Sex Studio 98008
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βροχερό βραδάκι χτες αποφάσισα κατά τις 9 να κατέβω για κατάθεση μιας και ήταν η Μισέλ που είχαν πάει άλλη μια φορά.Με υποδέχεται η καινούργια τσατσά ευγενέστατη μου παρουσιάζει τη Μισέλ και περνάω με πρόγραμμα 40 με μασάζ.Η Μισέλ ωραία εμφανισιακά μελαχρινή με τατού και ωραίο βυζί σιλικονατο και τσιμπουκοχειλα αλλά από συμπεριφορά εντελώς ξενερα.Ξεκινησε με πίπα καλή όπου στο ενδιάμεσο μου πέταγε κάτι αρλουμπες και ξενερωνα.Αργησουσα να καβλωσω και μουρμουραγε στα ξένα.Της λέω με βρίζεις και μου λέει ναι επειδή αργείς.Απαραδεκτο αυτό και ειδικά να βρίζεις κάποιον στα ξένα που δεν καταλαβαινει.Μετα από λίγο της έπιανα τα βυζιά και δεν με άφηνε και της λέω αν είσαι όχι το ένα όχι το άλλο πως θα καβλωσω και έφυγε τσαντισμενη βρίζοντας.Βγαινοντας έξω η τσατσά ήταν με κατεβασμένο το κεφάλι.Της ζήτησα να μου επιστραφούν τα χρήματα εφόσον ούτε μασάζ μου έκανε και μου επέστρεψε πίσω τα 20 από τα 40.Της λέω δεν ήταν συμπεριφορά αυτή από μεριάς της κοπέλας και άρχισε η κοπέλα να μου λέει άντε ρε φύγε και κάτι τέτοια.Πολυ άσχημο όλο αυτό που συνέβη εμένα με χάλασε τελείως.Καλο είναι στην οποιαδήποτε δουλειά όταν κάποιος είναι κομπλέ και μιλάει κομπλέ να τον σεβόμαστε και να τον εξυπηρετούμε με όμορφο τρόπο.Φιασκο η επιχείρηση χτες αλλά οκ πάμε για άλλα.Θα ήταν όμως καλό στη συγκεκριμένη κοπέλα να γίνει μια επίπληξη ωστε να μιλάει πιο όμορφα.Αυτα από εμένα.Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
141
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Ntonpinelo, BCS και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού