Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169777
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία συνα΄ντησης ενδεικτική. Είχα σκοπό να συναντήσω τη επονομαζόμενη "βασίλισσα του squirting" (κατά κόσμο Ναταλί), αλλά ήμουν άτυχος καθώς ήταν σε πρόγραμμα και θα καθυστερούσε χρονικά. Ελλείψει αξιόλογων επιλογών, κατέληξα στον Οίκο της Ειρήνης, όπου όσοι γνωρίζουν, ξέρουν ότι δουλεύει μόνη της χωρίς τσάτσο/α. Από παλιά, που την έβλεπα, δε μου "ξυπνούσε" μέσα μου κάτι για να με οδηγήσει στο δωμάτιο. Η εμφάνιση παίζει βασικό ρόλο στην επιλογή μου και ομολογώ, ότι, το πρόσωπό της γενικά δε με ελκύει. Σωματικώς είναι σχετικά καλή και παρατήρησα ότι ε΄χει χα΄σει κάποια κιλά που είχε πάρει και δείχνει καλύτερη από πρώτα. Με υποδέχτηκε η ίδια με το γνωστό "γεια σου, baby" παροτρύνοντάς με να μπω μέσα στο δωμάτιο.

Δίνω 50 Ευρώ για γλείψιμο (αφού προηγουμένως διαπραγμεύτηκα τη τιμή από 60 σε 50-το 69 το είχε 70 Ευρώ-μου φάνηκαν αρκετά έως πολλα΄) και μετά από λίγα λεπτά, μπαίνει στο δωμάτιο. Χαμογελαστή, ανεβαίνει στο κρεββάτι και στήνεται στα 4, όπου η θέα της κολάρας της είναι από τα δυνατά της σημεία. Φορούσε ένα μαύρο "κορδόνι" και μαύρες γόβες. Την έγλειψα από πίσω για λίγο, κολοτρυπίδα και μουνί, δεν υπήρχαν θέματα οσμών (ευτυχώς-είχε κάνει μπάνιο), μετά , την βάζω να ξαπλώσει να της κάνω γλειφομούνι. Στο σημείο αυτό, καθώς την έβλεπα, ήταν σαν παγοκολώνα. Δεν έδειχνε σημάδια αν της αρε΄σει ή όχι, είχε κλείσει τα μάτια και είχε γείρει το κεφάλι της ελαφρά προς τα δεξιά, μία απροσδιόριστη κατάσταση. Βλέποντα΄ς τη, τη ρώτησα αν σου αρε΄σει το γλείψιμο και μου απάντησε: "Όχι ιδιαίτερα"...

Δεν επέμενα, την είπα να μου πάρει πίπα. Αυτό είναι το δυνατό της σημείο. Η πίπα της είναι αντικειμενικά, καταπληκτική. Ασχολείται με όλο το κορμό του πέους, υγραίνοντας με το σάλιο της το πούτσο, τον παίρνει βαθιά. Αυτό μου άρεσε, πάρα πολύ. Πριν φτάσω στο τε΄λος, τη σταματώ και τη λέω να στηθεί στα 4. Γύρισε στα 4, αλλά χαμήλωσε το κορμί της τόσο, ώστε να μη μπορώ να μπω σε πλήρη διείσδυση μέσα της. Σε όλη τη φάση της στα΄σης, δεν ένιωθα το μουνί της και νόμιζα ότι "αερογαμούσα"! Πολύ πιθανόν, να είχε βάλει gel πριν έρθει, δεν το ξέρω. Επειδή το πήγα με γρήγορο ρυθμό, κάποια στιγμή κουράστηκα και έχασα τη στύση μου. Έβγαλα τη καπότα και προσπάθησα να τη παίξω για να ανακτήσω τη στύση. Δε με βοήθησε καθόλου σε αυτό το σημείο, βλέποντάς με, μη παίρνοντας πρωτοβουλία για να μου πάρει πίπα να τελειώσω. Με ρώτησε "γιατί δε μπόρεσα να χύσω" και της απάντησα ότι μάλλον, ήμουν κουρασμένος για να της δικαιολογηθώ. Εμ πα΄σει περιπτώσει, η εμφάνισή της δε με βοηθούσε σε κα΄τι τέτοιο και έτσι, έφυγα άχυστος.

Δεν νομίζω, μετά απ' αυτό, να επισκεφτώ ξανά την Ρουμάνα Ειρήνη. Το κεφάλαιο αυτό, έκλεισε για μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.047
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toymoii, Karaman 7, Milfomaniac και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2023
Για τον ιδιο λογο δεν μπηκα ποτε....τη θεωρω τοσο καραμπαζο, που ακομα και παπαδες να κανει, δεν θα μου σηκωθει με τιποτα
review reaction 1 crucifix23
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1