Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316128
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ημερομηνία είναι ενδεικτική αλλά πολύ κοντά στην ημέρα της επίσκεψης. Έχοντας δει μέρες την συγκεκριμένη κοπέλα (Natty) στο πρόγραμμα επιθυμούσαν την συναντήσω αλλά δεν τα κατάφερνα λόγω ωραρίου μου. Μερικές φορές λένε ότι η ζωή σου δίνει προειδοποιήσεις αλλά δεν τις βλέπεις. Εκείνη τη μέρα βρήκα τον χρόνο και πήγα στο Μελαντίας 50 για να την συναντήσω. Στο σαλόνι άρχικά ήμασταν 3 άτομα και η τσα δεν μας έδωσε καμία προειδοποίηση ότι η κοπέλα πρόκειται να αργήσει αρκετά. Μετά από 20-25 λεπτά από εμφανίστηκε και η κοπέλα είχαμε μαζευτεί 10 άτομα. Η κοπέλα έξ οψεως είναι αρκετά όμορφη θα έλεγα. Τα θετικά σταματάνε όμως εκεί. Αντάλλαξα με το ζόρι δύο κουβέντες στο δωμάτιο και από πλευρά της δεν υπήρχε καμία διάθεση και συμμετοχή και μάλιστα αρνήθηκε και να αλλάξει στάσεις. (2 στάσεις κάναμε όλες κ όλες και οταν ζήτησα αλλαγή για 3η μου είπε κοφτά όχι. Το ζήτησα 2 φορές σε διαφορετική στάση και δε ζήτησα τίποτα αεροπλανικά). Τώρα να σχολιάσω για το σεξ.. αδιάφορο μιας και δεν κάνει τίποτα για να σε καβλωσει απλα στέκεται. Έχω περάσει πολύ καλύτερα με κοπέλες ‘’υποδύεστερες’’ στην εμφάνιση αλλά με πολύ καλύτερη συμμετοχή και διάθεση. Σίγουρα δεν θα την ξανά προτιμούσα με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Natty
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
435
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Milfomaniac, Johnny Red2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού