Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 175830
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περνούσα απο ΣΠ και είπα να ρίξω μια ματιά. Και καλά έκανα .Στη βραδεία η Μιρα .Ένα μικρό Ρωσιδακι (21-22 ετών).Ομορφούλα με ωραίο σωματακι Ουάου καρδιές!
Οβολός και μέσα.
Μπανιαριστηκα και περίμενα λίγο καθότι άλλος πελάτης
Ήλθε ήλθε ,έκανε κάτι τσαχπινιες, την άρπαξα άρχισα να την φιλάω .Κατέληξα και στο στόμα και ενώ έλεγε όχι φιλιά ,ανταποδιδε.Αφαιρεσε τα εσώρουχα.Οπως προείπα είναι ομορφούλα ,καλό κορμί ,βυζάκι μικρό στητο (νεανικό γαρ),έχει και ένα pricing στη μια ρώγα και μαλλί βαμμένο κοκκινωπό.
Τα χείλη της πειραγμενα (?).Ελληνικά κάτι λέξεις μόνο .
Της φιλησα το βυζάκια και της έδωσα κάτι πεταχτά φιλιά .Αυτή μουγλειψε ττο μάγουλο και το λαιμό,γονάτισε και άρχισε το κλαρίνο.ΜΑυτα στο όρθιο. Την προετρεψα και πήγαμε στο κρεβάτι όπου συνέχισε την πίπα .Βάζει χέρι και λίγο δόντι αλλά οκ .Ασχολήθηκε λίγο και με τα @@@@ αλλά έδωσε ώρα γενικότερα στην πίπα.
Να προσθέσω ότι είχε κάτσει σε τέτοια θέση που μπορούσα να τη φιλαω σε διάφορα σημεία του σώματος της. Αφού με έφτιαξε πέρασε προφυλακτικό και στήθηκε για πισωκολητο.Μπηκα μέσα της .Ωραίο στήσιμο ωραία διείσδυση.
Ενώ την πηδούσα ,είχε γυρίσει το κεφάλι της και μου μιλούσε παθιαρικα στα Ρωσικα.Συγρονως μου χάιδευε τα @@@@@.Αυτο με έφτιαξε τρελα και γρήγορα ήλθε το τέλος .Ναι!
Δεν βγήκα αμέσως αλλά αργά αργά συνέχισε η ίδια να λικνιζει τον κωλο της ενώ είχε ακόμη το καυλι μου μέσα της .Έτσι!
Σηκώθηκε με φίλησε και έφυγε.
Πιστεύω ότι είναι από τις καλύτερες του μαγαζιού και ελπίζω να μείνει
Αν την πετύχετε μη διστασετε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.701
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, Pa Luki Luk, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού