Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177087
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχοντας λοιπον τοσα διαβασει για την Λιντα και μετα απο 3 αποτυ-χυμενες προσπάθειες να την πετύχω , τελίκά τα κατάφερα ! σάββατο βράδυ λοιπόν κ περιπου 1,20 ανεβαίνω τα σκαλιά του 35. ευγενική η τσατσα μου προαναγγελνει τιν Λιντα αναφέρει το μενου και η ξακούστη κοπελια βγαινει να την δω. κλασσικα λοιπον οπως εχει αναφερθει η εμφανιση της σφεντονα! ισα ισα που προλαβα να δω, ομως ειχα αποφασισει να μπω ουτως ή αλλως. δινω το 70αρι λοιπον μετα την προτροπή της τσατσας κ αναμενω! λογω ωρας δουλεια δεν ειχε κ σε 3-4 λεπτα ερχεται το κοριτσι. ευγενική λοιπον με χαιρετα με το προσωπο της οπως ολοι λενε, το επιβεβαιωνω κ εγω, να μην φαινεται! της ανοιγω την κουβεντα με αφορμη τι αλλο, το τι γραφετε εδω μεσα για κεινη ! μην τους ακους,ψεμματα λενε, θα δειξει της λεω... ξεκινα μασαζ λοιπον για κανα 5 λεπτο.. η κουβεντα εδινε κ επαιρνε...μετα τα τριψιματα αρχιζει η πραγματικη δραση.. το κορμι της πετρα, το κωλι της πολυ πεταχτο ρε παιδια σαν να εχει βάλει εμφυτευμα;;;;; πιπα η δουλεια λοιπον με γλυψιμο απλα διεκπαιρεωτικο στα @@..προφυλακτικο και ενα επιπλεον στο δαχτυλο μου για εισαγωγη στο κωλαρακι της. ανετη πολυ σ αυτο, χωρις να τραβιεται κτλ... διαλλειμα λιγο για να μην τελιωσω πριν την ωρα μου και μετα απο προτροπη δικη μου πιανει τον δονητη και αρχιζει το sex show...ξαπλωμενη με το χερι της το ενα κατω κ το αλλο με το δαχτυλο στο στομα, αυτο ομως για να μην ειναι ευδιακριτο το προσωπο της!!! αυτο ομωλογω πως αντι να με καβλωσει με ξενερωσε!!!! τι εχει αραγε να κρυψει; ξεπερνωντας το light ξενερωμα την βαζω να μου τον παρει λιγο στο στομα για να παμε στο παρακάτω! στα 4 και σφυροκόπημα με ελαφρα βογγητα. ποσο να αντεξει εκει κανεις; ετσι κ εγω παρεδωσα...

σιγουρα αξιζει τα ευρω της και σιγουρα σεβεται αυτον που της τα δινει, τιμια πραγματα , οχι σαν τις περισσοτερες ξενέρωτες που σε κανουν να μετανιωνεις που εδωσες τα ευρω σου αντι να ριξεις μια μαλακία!!!!

τελος θα συμπληρωνα πες εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο! Λιντα μπορεις και καλυτερα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού