Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το βροχερο απογευμα δεν με εμποδισε να κανω την στουντιοτσαρκα μου.....



Ηξερα οτι στο Βουλιαγμενης 83 θα ειναι η Κωνσταντινα, που ειχα πρωτογνωρισει την περαμενη ανοιξη, ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημενος και υστερα απο τοσο καιρο ηθελα μια ακομα συνέυρεση μαζί της.



Ειχα την τυχη να την εχω συνατησει σε παρεες, κανα δυο φορες και εκτος δουλειας και ετσι οτν με ειδε στο σαλονι, ηταν ιδιεταιρα ζεστη μαζι μου.

Εγκαρδιος χαιρετισμος, σταυρωτο φιλάκι λιγη κουβεντουλα.



Για τους "ατυχους" που δεν την γνωριζουν να πω οτι η Κωνσταντινα ειναι μια μελαχροινη κοπελα, με πολυ ομορφα ματια, ωραια χαρακτηριστικα προσωπου, 2,5-3 στηθος,ωραιο σωμα, τελεια περιφερεια.

Το μεγαλο της προσον ομως ειναι η τσαχπινια και η γλυκα που αποπνέει....



Περασα στο πρωτο δωματιο. Ευρυχωρο, προσεγμενο, καθαρο με νιπτηρα και μωρομαντηλα.

Μετα απο σχετικη ωρα αναμονης, μιας και τα αλλα δωματια ηταν γεματα, ερχεται η κουλα μας, γεματη ερωτικη διάθεση.



Θα δυσκολευτω να περιγραψω το ποσο καλά πέρασα.....



Ξεκινησε με τελεια προκαταρκτικα, χωρις να αφησει ουτε μια σπιθαμη του σωματος μου που να μην περιποιηθεί.Με πληρη ανεση χρονου και μοναδικη τεχνικη, με φιλουσε απο την κορυφη μεχρι τα νύχια.Λαιμος, αυτια, στηθος, μηροί "αναστεναξαν" απο την περιποηση της Κωνσταντινας.

Ακολουθησε το τελειο στοματικο.Τρυφερο, γαρφαλιστικο, βαθυ με συχνες εναλλαγες του στοματικου με αψογη περιποιηση της γυρω περιοχης.

Το στησιμο της ηταν τετοιο που μου επετρεπε προσβαση σε ολο της το σωμα. και οτι τα ματια μου δεν μπορυσαν να δουν, οι μεγάλοι διπλανοι καθρέπτες, μου εδιναν την δυνατοτητα να το βλεπω.....

Ουτε και εγω ξερω πως αντεξα.



Ξεκινησαμε με ιππασια απο μερους της με τελεια συμμετοχη. Σε ολη την διαρκεια δεν σταματησαν τα εκατερωθεν γλυψιματα στον λαιμο και τα αυτια.

Ακολουθησαν οι αγαπημενες μου στασεις αυτη του λωτου και στα ορθια.

Ιεραποστολικο με σφικτες αγγαλιες και αναστεναγμους που με απογειωναν.

Το φιναλε γραφτηκε με πισοκολητο οπου ανημπορος πλεον ξαπλωσα διπλα της. Ηλθε στην αγγαλια μου και συνεχισαμε να μιλαμε περι ανεμων και υδατων για λιγη ωρα ακομα, μιας και τα υπολοιπα δωματια ηταν ηδη γεματα....



Απο τις καλυτερες εμπειρίες μου.Κοπελα που σε κανει να νοιωθεις "βασιλιας". Τιμαει μεχρι το τελευτιο cent απο τα χρηματα που παιρνει και με εκανε να μετανοιωσω που ειχα αφησει να περασει τόσος καιρος απο τη πρώτη γνωριμία μας.

Δεν θα ξανακανω τετοιο λάθος......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού