Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176759
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκανα στη τσάρκα μου στα πέριξ και αφενός κάποια ήταν κλειστά, αφετέρου, από τις υπάρχουσες εκεί γύρω ήταν με διαφορά η καλύτερη εμφανισιακά..H Linda είναι από την Κολομβία με υπέροχο γλυκό πρόσωπο ωραίο μικρό φυσικό στήθος (μάλλον δυάρι) υπερόχο κώλο (λατίνα γαρ) και γενικά νομίζω είναι για GFE καταστάσεις γι' αυτό και την προτίμησα....ήρθε στα καπάκια από ένα κοντοστούπη κακάσχημο πενηντάρη και φαινόταν κάπως αηδιασμένη οπότε δεν τη ταλαιπώρησα και νομίζω το εκτίμησε αφού μου έδωσε πεταχτό φιλάκι στο τέλος.....αρχικά δεν είπαμε πολλά....μου φόρεσε σκουφάκι και ξεκίνησε ένα αργόσυρτο και αισθησιακό πεοθηλασμό που διήρκησε για κάποια λεπτά. Κατόπιν ανέβηκε από πάνω και μετά από λίγο έπεσε πάνω μου και ανέλαβα εγώ τα μπες-βγες στο υπέροχο τρυφερό και στενό μουνάκι της.....δεν μιλούσαμε και ακουγόντουσαν μόνο κάτι μικρές κραυγές από εκείνη.......την έβαλα από κάτω και συνέχισα με ήπια ταχύτητα και μετά πήρα τα πόδια της στους ώμους....εκεί κάπου κατέθεσα τον οβολό μου καθότι αν και ήθελα να τη βάλω στα τέσσερα δεν ήθελα να την ταλαιπωρήσω άλλο......είναι υπέροχη και θα επιστρέψω άλλη μέρα που θα είναι ξεκούραστη για δυνατό σφυροκόπημα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2023
Όνομα κοπέλας
Linda
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού