Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 175833
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα πάει στή Σπύρου Πάτση να πάρω κάτι ανταλακτικά και ετυχε να περάσω κάτω από το στούντιο. Μπαίνω μέσα και η ευγενέστατη τσατσά μου παρουσιάζει τήν Ευα μιά Ρωσίδα καί τήν Κατερίνα μιά λατινοαμερικάνα. Μου γιάλισε η λατινοαμερικάνα πού χαιρέτησε μέ τσαχπινιά. Ψυλή μελαχρινή μέ 4σάρια βιζιά καί κώλο θαύμα. Μπαίνει μέσα μέ ενα δαντελωτό κορμάκι. Αμέσως τό χέρι μου πάει στό βυζί καί ρίχνω και ενα γλωσόφιλο πού φαίνεται οτι της αρέσει. Πάω να βάλω κωλοδάχτυλο και μου λέει ass no. Οπότε βγάζω αλλα 30 ευρώ. Θέλω κώλο . Λεω. Καλά σιγά σιγα μου λέει καί βάζει αλοιφή. Τίς βάζω το μισό μέσα καί φένεται να πονάει. Μετά τήν καρφώνω απότομα. Στήν αρχή πόναγε μετά από λίγο ομως αρχισε να βογκάει και να λέει yes yes fuck me καί παίζει τήν κλειτορίδα της. Νοιωθω οτι χύνει βγάζω τήν καπότα καί τήν χύνω στα βυζιά καί τό προσωπο. Δέν πρέπει να κάνει πολύ καιρό τήν πουτάνα διότι φαίνεται να το διασκεδάζει. Μιλάει τα αγγλικά του σέχ κατά τα αλλα ισπανικά που δέν γνωρίζω αλλά τό κορίτσι ξέρει τίς ορολογίεs τού σέξ στά αγγλικά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού