Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 321 10
Sex Studio 489436
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μαλβίνα νο2 aka Μωλβίνα aka Πωλίνα.

Τεχνικές καμουφλάζ.

Μην έχοντας χτες το βραδυ τι να κάνω ,κοινώς κωλοβαρουσα είπα να κάνω άλλη μια απόπειρα στην Πωλίνα μήπως λύσω το μυστήριο του 'κανε καμία βόλτα ,είναι κλεισμένη για μια ωρα'

Αυτή τη φορά τα κατάφερα μέχρι μέσα το δωμάτιο με τεχνικές απόκρυψης -καμουφλαζ όπου και...έφαγα πορτα . Μέσα. Σηκώθηκε κι έφυγε χωρίς όχι να γαμησω αλλά ούτε να αγγίξω.

Παρεισήφρησα στο δωματιο φορώντας νεανικά ρούχα ,καπέλο και με βοήθεια το ημίφως.

Η πλάκα είναι ότι στο σαλόνι με είδε από πολύ κοντά ,μου μίλησε,της άγγιξα και τη μέση.

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει χωρίς ρούχα και καπέλο ,την πλούσια γκρι κώμη μου έπαθε σοκ μαλλον.

Πάω να τη χουφτωσω κάνει πέρα,ξαπλωσε μου λέει και αρχίζει να μου λέει ένα σωρό μαλακίες . Μην χουφτωνεις και πολύ. Πόσο χρονών είσαι; Δεν θα μαι λέω. Πόσο είσαι ;Είναι 20 λέει,έχω θέμα.

Σιγα μην είναι 20.

Δηλαδή ήθελε να ακούσει τον αριθμό . Από αυτό που έβλεπε δεν έβγαζε συμπέρασμα;

Μετά συνέχισε κι άλλες μαλακίες. Τι ζώδιο είσαι λέει; Αυτό λεω . Εγωιστές λέει.

Φυσικά ο κούκος μετά απ' όλα αυτά ήταν ψοφιος. Μια φορά την άγγιξα.

Τι να κάνουμε τώρα λέει; Είπα να της πω να παίξουμε ταβλι . Της λέω ότι θες εσύ . Το αφήνω πάνω σου. Σαν να της λέω ξεκουμπησου.

Δεν μπορώ λέει . Δεν ταιριάζουμε. Γιατί θα παντρευτουμε λέω; Δεν σου σηκώνεται μου λέει. και σηκώνεται και φεύγει .

Τί να της πεις στο βούρλο μετά;

Το συμπέρασμα είναι ότι χώνει πόρτες αβερτα σε μεγαλυτερους κυρίως αλλά αυτές τις φορές που πήγα είδα να παίρνουν πόδι και πιτσιρικάδες.

Η βαθύτερη αιτία όμως μου φαίνεται,εκτός του ότι έχει κάψει εγκέφαλο ,είναι ότι παίζει να είχε κάποια σχέση με πολύ μεγαλύτερο και τη σουταρε. Πώς να μην τη σουτάρει το βούρλο.

Και άργησε και να έρθει στο μαγαζί η ντίβα. 21.30 πήγα . Μετά από λίγο ήρθε.

Έχει εξελιχθεί σε Μαλβίνα νούμερο 2. Το χει το μαγαζί.

Αυτή όχι για στουντιοκόριτσο δεν κάνει πλέον ,αλλά ούτε για να πλένει κανένα πιάτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
691
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 questas13, xagnostos2006, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2023
και στην πρωινή βάρδια αργούσε πολλές φορές, στην ιστοσελίδα έγραφε ότι ξεκινάει στις 10 το πρωί και αυτή ερχότανε μετά τις 12...
review reaction 1 maradona7, Johnstef
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Τελικά μπερδεύτηκα . Την Μαλβίνα πήρες η την Πωλίνα ; Από ότι είδα στα προγράμματα η Πωλίνα ήταν μετά τις 2000 στο Κ4 !
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Να συμπληρώσω ,το 50αρι μου το φέρε πίσω η τσατσά χωρίς να το ζητήσω.
review reaction 1 maradona7, Πρυτανης, koursaros66 και 1 ακόμα μέλος
25 Σεπτεμβρίου, 2023
Απλά, δε ξαναπατάς στον οίκο της...Είναι απατεώνισσα, σου έφαγε λεφτά και χρόνο και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια! Αποτελεί, παράδειγμα προς αποφυγή!
review reaction 1 maradona7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4