Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 491218
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας ορεξουλες ειπα να δοκιμασω τη Τζενη..ειχα δει και καλες κριτικες. Επιβλητικη παρουσια, αρχοντικη με πιο γλυκο προσωπο απο αυτο που φαινεται στις φωτο-παραπεμπουν σε κατι πιο αγριο, κατι που θυμιζει π.χ λιλλυ απο θεσσαλιας-αντιοχειας 64, καμια σχεση- ωραιο πλουσιο ενισχυμενο στηθος, ωραια περιφερεια τονισμενη με ομορφες γυναικειες καμπυλες. Ξεκινησαμε με μασαζακι, υπεροχα χερια, αξιζει καποιος να παρει μασαζ μαζι της! Μετα γυρισα, ασχοληθηκα με το ομορφο στηθος της, μετα αυτη με το δικο μου, με διακριτικα ομορφα γλυψιματακια, παντα προσεκτικα, μετα καλο στοματικο αργο με ωραια αισθηση, λιγακι με προσοχη την εγλυψα κι εγω, κατοπιν 2 στασεις, η κλασικη και βαζοντας τα ποδια της στους ωμους μου με αργιες βαθειες βουτιες..και πισωκολλητο βλεποντας στο καθρεπτη τη σκηνη..ωραια οπισθια παντως, γεματα, χορταστικα, αισθηση μεσα της καλη σχετικα. Ακολουθησε λιγο ακομη μασαζ, ειπαμε και δυο λογακια περι εξορμησεων, αρκετα ευχαριστη στη κουβεντα! Καλα ηταν με τη Τζενη, ευγενικα πολυ, ομορφα, ενταξει..με καποιους περιορισμους..( και πολυ καλα κανει) αλλα σου αφηνει κατι ομορφο στο τελος, ισως ξαναπαω..γιατι κυριως δουλευει βραδια..κι εγω αυτες τις ωρες εχω ορεξη μονο για υπνο..αντε και να γραψω και καμια εκθεση..αλλοτε επιστημονικου περιεχομενου..αλλοτε σεξουαλικου..οπως τωρα..guten nacht!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.621
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, rsotos7, giorgiodelafuentes2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2024
γενικά είναι καλό μέρος για πρωτη φορα. Και αν ναι πρεπει να τους το πω ότι είμαι πρωταρης;
31 Μαρτίου, 2024
Μετριο μερος ειναι θα πεις οτι εισαι πρωταρης καλυτερα σε μασατζιδικο για να εχεις ανεση χρονου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2