Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348721
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο μαγαζί λίγο καιρό αφότου ξανάνοιξε μετά τις περιπέτειες που πέρασε.
Η τσατσά πολύ φιλική, μου παρουσιάζει δύο κοπέλες που δούλευαν εκείνη τη μέρα. Μία Βραζιλιάνα και την Μαρία.

Η Μαρία παιδιά, είναι άλλο πράγμα. Οι φωτογραφίες την αδικούν. Είναι ξανθιά και μοντέλο! Και με ένα χαμόγελο απίστευτο.
Μόνο πρόβλημα η γλώσσα. Ελάχιστα Ελληνικά και ελάχιστα Αγγλικά. Ευτυχώς που υπάρχουν και τα translation apps!

Αλλά όταν ξεκίνησε η φάση, ξέχασα και εγώ τα ελληνικά μου!
Η κοπέλα είναι φωτιά. Άπαιχτη. Δεν ξέρω αν είμασταν και οι δύο σε καλή μέρα, αλλά ήταν μισή ώρα που θα μου μείνει αξέχαστη
(και έχω πληρώσει δεκάδες, μην πω εκατοντάδες μισάωρα στην καριέρα μου, που τα έχω εντελώς ξεχάσει)

Πίπα ακάποτη, που δεν θα τη σταμάταγε αν δεν την σταμάταγα εγώ, μετά 69, μετά προφυλακτικό και doggy, μετά εγώ ξαπλωμένος και αυτή καθισμένη ανάποδα, μετά ... ότι μας ερχότανε!
Άντεξα 20 απίστευτα λεπτά.

Μετά καμία βιασύνη, αγκαλίτσες και φιλάκια, παρότι συνενόηση δεν γινόταν λόγω γλώσσας. Αλλά κανένα πρόβλημα, πραγματικά.
Και στο τέλος όταν έβγαινα, ήρθε να μου πει αντίο. Πολύ γλυκό!
Αξέχαστη εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2023
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
153
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Milfomaniac, Revlimit και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2023
Πολυ ενδιαφερον!!
28 Οκτωβρίου, 2023
με 100 ευρω 20 λεπτα, τι μας λες? λες να ειμαστε και εμεις τοσο μαλακες γιανα δωσουμε 100 ευρω για 20 λεπτα στο buckingham palace των ναων του ερωτα, που παρα τις αντισεξουαλικες διωξεις που περασε, εξακολουθει να προσφερει τα διαμαντια του προς απολαυση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2