Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 321 10
Sex Studio 489435
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική .

Για την Μαλβίνα έχουν γραφτεί αρκετά οποτε θα δώσω την δίκη μου οπτική .

Η συγκεκριμένη είναι εμφανίσιμη και έχει όμορφη πίσω κίνηση οποτε για αυτό και επιλέχθηκε .

Μπαίνει μέσα και μου κάνει εντύπωση έχει περίεργη προφορά αλλά λέω Κλάιν , ηλικιακά είμαστε κοντά οποτε υπήρχε λίγο social .

Ξεκινάει μια πίπα πολλή καλή , με φτυσίματα , να το παίρνει όλο μέσα και λέω τι σκατα γιατί ουσιαστικά πήγα προετοιμασμένος για φόλα με όσα ειχα διαβάσει .

Ανεβαίνει πάνω κανονικά (όχι ανάποδα ) για κάνα 2 λεπτό πηδάει στον πουτσο μου σε σχετικά καλό ρυθμό κ με ένταση . Μετά μου λέει θες να με πάρεις στα 4; Λέω πάμε

Στύβεται στα 4 λέω εδώ είμαστε , τεσπα για να μην κουράζω δίνω γκάζια κ τελειώνω.

Έπειτα αυτή καθόταν 1 λεπτό στο κρεβάτι. Τεσπα μου λέει να ξανά έρθεις κλπ. Κ μου κάνει σήμερα ήθελα να γαμηθω και δεν είχε πελατεία .

Θα ξανά πάω για να δω μήπως έτυχε η μέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2023
Όνομα κοπέλας
Μαλβίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
859
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, giorgiodelafuentes2, Score73 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Χαίρομαι που πέρασες καλά . Βέβαια βοηθάει και το νεαρό της ηλικίας σου . Τώρα οι 45 φεύγα σαν εμένα δεν έχουν καμμία τύχη . Από ότι βλέπω οι κριτικές έχουν αποδώσει και δεν έχει κίνηση . Ας κάτσει να γαμηθει τίμια και να ιδρώσει το στρινγκ και θα μαζέψει πολύ χρήμα .
review reaction 1 Johnstef
14 Σεπτεμβρίου, 2023
μήπως θα μπορούσες να μου γράψεις εδώ 5+1 αριθμούς; Πλατύ χαμόγελο
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλο να διαβαζουμε κριτικες..αν και δε πρεπει να στεκομαστε σε αυτες..καμια φορα ειναι θεμα χημειας ακομη και το αγοραιο..και ειναι και σε τι φαση πετυχαινουμε και την αλλη καμια φορα..ειναι πολλα..το ενστικτο θα ακους, συνηθως ετσι δε πεφτεις εξω...συνηθως...γραφουν πολλοι διαφορων ηλικιων..διαφορετικα κριτηρια...κλπ..
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Δεν μου λες; Καλή η ημέρα που πήγες αλλά τις υπόλοιπες έξι τι γίνεται; Όλοι όσοι έχουν διαμαρτυρηθεί για την συμπεριφορά της το έχουν κάνει από φθόνο γιατί δεν έχουν χρήματα στις τσέπες τους να πάνε σε studio; Αν ήταν λίγο περισσότερο σε καλή κατάσταση θα αντιλαμβανόταν ότι ένας άνθρωπος ευγενικός και καλλιεργημένος δεν θα πήγαινε ποτέ σε αυτήν. Θα διαχώριζε τους πελάτες βάσει συμπεριφοράς και θα ανταποκρινόταν με τον ίδιο τρόπο. Αλλά εδώ έχει φοβηθεί το μάτι μας με αυτά που διαβάζουμε κατά καιρούς.
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Ισχύει , λογικά θα ξανά πάω μήπως απλά έτυχε η μέρα όταν ειχα πάει και θα σας πω. Πάντως εγω ειχα πάει προετοιμασμένος για φόλα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5