Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Sex Studio 93572
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδα και πέρασα χτες τη νύχτα πρώτη και τελευταία με τη Ντιάνα στο χοτέλ παλάς.
Ωραίο μουνι. Ήταν . Κάποτε. Ισως. Τώρα σωματικά είναι μπάζο.
174 υψος,ψηλή,34 φεύγα δειχνει ,όχι 24 που γραφει η καρτέλα, ξανθιά, μπλε μάτια, 2 βυζί, μεγάλος κωλος ,κανονικά κιλά αλλά τέρμα πλαδαρή. Ουκρανέζα δήλωσε.
Στις φωτογραφίες δείχνει σφιχτή ενώ στην πραγματικότητα καμία σχέση. Ενώ δεν είναι χοντρή,είναι πολύ πλαδαρή.Ένα κλικ πριν κρεμάσουν όλα.
Ο κωλος μεγάλος μεν ,αλλά πλαδαρός που μετά βίας κρατιέται στη θέση του. Σε καμία περίπτωση η κωλάρα των φωτογραφιών.
Μια μόνο φωτογραφία της φέρνει στην πραγματικότητα, αυτή με το κόκκινο κινητό μπροστά στη μούρη της. Αλλά κι αυτή δεν δείχνει την πλαδαροτηρα.
Το πρόσωπο όμως φέρνει αρκετά στις φωτογραφίες.
Σωματικά δεν μου κάνει καθόλου, κατηγορίας μπάζου για μενα αλλά μόλις βγήκε στο σαλόνι, η φάτσα της και ο αέρας που έβγαλε,δεν ξέρω τί ακριβώς ήταν αυτό, με έκανε να περάσω.
Η Ντίναρα που ήταν μαζί της είχε δωμάτιο.
Μέσα έκανε αργή πίπα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, που μου άρεσε. Μετα πρότεινε από μόνη της ιεραποστολικο ,της λέω ντόγκι. Πολλές εδώ που φτάσαμε δεν δίνουν καν ιεραποστολικό (βλ. Ταλιάνα, πλέον) ούτε τα βασικά,μην τυχόν και καψουρευτουν. Φόβος υπάρχει.
Δεν τελείωνα και μου πε να αλλάξουμε σε ιεραποστολικο όπου έδειχνε να δυσανασχετεί κι εκεί στο κοπάνημα.
Πολύ κρέμα ή Ντιάνα, άντεχε κοπανημα με τόση κρέμα,έδειχνε ότι ψιλοκλεβει όμως.Αρνηθηκε ντογκι ξαπλωτη ,είναι πολύ βαθιά είπε.
Μου λέει ν αλλάξουμε σε ιεραποστολικο, κι εκεί κάπως δυσανασχετούσε στο κοπάνημα.
Δεν μου άρεσε καθόλου σωματικά, ίσως κάποτε ήταν σφιχτή, αλλά τώρα δεν. Κάτι όμως με έκανε να περάσω. Στο πισωκολλητο μου θύμησε πολύ αμυδρά κάποια άλλη.
Μιλάει αρκετά αγγλικά για συννενόηση. Στα ρώσικα που της μίλησα έκανε πως δεν καταλαβαίνει Χριστό. Πως γίνεται, της λέω στα αγγλικά, Ουκρανέζα και δεν ξέρεις ρώσικα; Ήταν μικρή στην Ουκρανία λέει και κάτι πίπες. Αρνούνται τώρα οι Ουκρανέζες να μιλήσουν και ρώσικα. Το ξέχασα αυτό.

Δεν ξαναπατάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2023
Όνομα κοπέλας
Diana
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
691
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, xagnostos2006, maradona7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2023
Να συμπληρώσω, στο χύσιμο,στο ιεραποστολικό μαζεύτηκε , έκανε τα πόδια της προς τα έξω να μην χύσω μεχρι μέσα στη μούνα της και σπάστηκα .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1