Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δε θυμαμαι ημερομηνια..ηταν την εποχη ακομη που για να μπεις σε εστιατορια καφε κλπ..εδειχνες οτι εισαι πληρως εμβολιασμενος για covid..ετσι εγινε κι εδω! Οχι πως μου κακοφανηκε...ειδικα εδω ηταν απολυτως λογικο να ζητηθει...κι απορω με το τσακωμο που εκανε καποιος αλλος ...για το θεμα αυτο..! Οσο για τη Ρενατα πολυ σεξυ μοντελε σωμα, δουλευε χρονια βεβαια και στη Φυλης...ηταν προσεκτικη και απεφευγε περιεργους και ξενους...ειχα καποτε κι εκει περασει μαζι της, εδω βεβαια στη περιποιηση καναμε πολυ περισσοτερα...ξεκινησε με ερωτικο μασαζ..συνεχισαμε γλυψιματακια ο ενας τον αλλον..καλο στοματικο με διαρκεια..πολυ καλη συμμετοχη με αυτην απο επανω..και κατοπιν και σε αλλες στασεις..γενικα ενα καλο επαγγελματικο σεξ, ευτυχως επιασαν τοπο τα χρηματα που εδωσα, σιγουρα με περιποιηθηκε καλυτερα απο παλια, βεβαια εδω δινεις και το αντιστοιχο ποσο. Παντως σε στουντιο μονο θα της ταιριαζε να δουλευει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.704
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, xagnostos2006, Yatoputso

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλησπέρα Καταρχήν να σου πω ότι το σχόλιό μου δεν αφορά μόνο τις δικές σου κριτικές αλλά γενικά τις ετεροχρονισμένες κριτικές που βλέπω αρκετά συχνά στο site .Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος λόγος να γραφτεί μία κριτική για μία ερωτική συνάντηση που έχει συμβεί χρόνια ή μήνες πριν .Αυτό που νομιζω ότι πρέπει να προσπαθούμε να κατανοήσουμε ή να γραψουμε στις κριτικές ειναι:
1) Πως Η επαγγελματίας του σεξ αλληλεπιδρά και συμπεριφέρεται στον πελάτη του και δευτερευόντως αυτό που εισπράξαμε εμείς απο τις υπηρεσιες της και σχέση κόστους προς απόδοση.
2) Αν η εικόνα του και υπηρεσίες που προβάλλει ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και σε ποιο βαθμό
Νομίζω Λοιπόν ότι για να βοηθηθούμε από μία κριτική αλλά και για να είμαστε αντικειμενικοί όταν τη γράφουμε πρέπει αυτό να γίνεται όσο το δυνατόν πιο άμεσα μετά τη συνάντηση
07 Σεπτεμβρίου, 2023
Nai εχεις δικιο..απλα τα γραφω ετεροχρονισμενα..γιατι εγινα προαφατα μελος και ηθελα να γραψω τις εμπειριες μου για κοπελες που μου αρεσαν, εχω γραψει και για συναντησεις που εγιναν αυτο το μηνα, οχι μονο παλαιοτερες..βεβαια απο εδω και περα θα γραφω για τις νεες μου συναντησεις. Αλλα οι κοπελες αυτες που εγραψα κριτικη δουλευουν και τωρα...οποτε εχει νοημα η κριτικη ας ειναι και παλαιοτερη, καποιος μπορει να δει τη κριτικη και να επισκεπτει τη συγκεκριμενη κοπελα κι αυτος!
07 Σεπτεμβρίου, 2023
Νομιζω πως θα ηταν ακυρο αν αναφερομουν σε κοπελες που δε δουλευουν πια...εκει πραγματικα δεν εχει νοημα..παντως στις κριτικες μου νομιζω πως περιλαμβανω ολα εκεινα τα στοιχεια που θεωρεις πως πρεπει να εχει μια κριτικη ..οπως αλληλεπιδραση με πελατη, εμφανιση, συμμετοχη...και παντα ειμαι προσεκτικος σε ο,τι γραφω..τωρα εχω ξεκινησει να γραφω αν και μπαινω στο site χρονια...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3