Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 76 10
Sex Studio 123939
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ρουμπι, νεο μωρο που νωνιζω εχει ξαναπερασει απο το ιδρυμα, εμφανισιακα, ειναι οπως την τελευταια φωτο στο αλλο σαιτ, μαυρομαλα, με ωραιο γλυκο προσωπο, βυζια σιλικονατα ολοστρογγυλα, κωλαρα λατινας φαρδυα, τουμπανακι γενικα, να το αλοιφεις λαδι στην παραλια και να μην σου φτανει....Ελληνικα δεν μιλαει, αλλα ουτε Αγγλικα, οποτε δυσκολη συννενοηση, μιας και το μωρο δεν το κατεχει το αθλημα, πρεπει να ειναι πρωταρα ή να μην ξερει πως παιζουμε μπαλα στην Ελλαδα, μπορει να γαμιοταν στο εξωτερικο, που εκει τους αρκει να ανοιξει η γκομενα τα ποδια και να βαλουν το καυλι τους σε μια ζεστη τρυπα.
Συνεδρια των 70€ με ελευθερα ακαποτα γλυψιματα. Με το που μπηκε το μικρο μεσα, μου πεταξε τα βυζια εξω απο το κοκκινο συνολακι που φοραγε, και μου τονισε, οχι γλυψιμο, οχι δαγκωμα, οχι ζουληγμα, γιατι εχει βαλει πιρσινγκ και στις 2 ρωγες, και εγω να επεξεργαζομαι να την στειλω πισω στο κουζινακι, μιας που ουτε καν δεν την ειχα αγγιξει, αλλα διαπραγματευτικαμε στο να πιανω και να φιλαω περιμετρικα και οχι εκει που εχει βαλει τα σκουλαρικα, τα ξαναεκρυψε, δηλαδη δεν εκανε κινηση να βγαλει το σουτιεν της καθολου κατα την εκτελεση της πραξης. Επεσε με τα μουτρα πανω στο καυλι, αφου πρωτα το περασε 2-3 χερια με μουρομαντυλο, η 1η περιοδια της πιπας της ηταν καλη, με το να φερνει το κορμι της διπλα μου και να παιζω με το ομορφο μουνακι της, ροζε και γυαλιστερο εσωτερικα, το οποιο αφησε να φαει δαχτυλακια.... προκαταρτικα δεν προσφερε, αλλα με δυσκολια προσπαθουσα να την στησω σε καποιες στασεις ωστε να την μπαλαμουτιασω και μου εδειχνε γενικα μια απειρια στο να στηθει, δηλαδη δεν γινεται να την βαζεις μπρουμητα να τον βαλεις λιγο πανω στα κωλομερια της και με το που τον ακουμπας, σε αυτα τα θεσπεσια κωλομερια, να τιναζεται και να απορει τι κανεις, λες και 1η φορα της τον φοραει καποιος ετσι.... αφου ειδα οτι ηταν γενικα δυσκολη, (και ζητουσε και σεξ πριν βαλω την γλωσσα μου πανω στο μουνι της) την εστεισα απο κατω και την επεσα στο ομορφο μουνακι της, καθαρο χωρις ιχνος μυρωδιας, δαχτυλο αφησε αδιαμαρτηρητα, καποιες ιαχες για τα ματια του κοσμου, κοιμηθηκε θα ελεγα, αμα ηθελα μπορει να εγλυφα ακομα, αφου το χορτασα, πηγε να περασει το σκουφακι και τον ξαναπηρε στο στομα της για 2η φορα, να τον ισιωσει ακομα λιγο, βαρεσε αρκετα μεχρι να τον κανει ντουρο, περασε την καποτα και στο σεξ αμετοχη, την εβαλα απο κατω και δεν εκανε απολυτος τιποτα παρα να κοιταει το ταβανι....πεταξα το ενα βυζι της εξω, μπας και διεργιθω, αλλα το να σπρωχεις κομοδινο, οσο μουναρα και να ειναι θα σου πεφτει μεσα στο μουνι της, και οπως και εγινε, τον εβγαλα και αρχισα να τον παιζω, δεν εβγαλα καποτα και ουτε την ρωτησα να την χυσω στο κορμακι της, γιατι απο ολη την σταση της παιζει να παθαινε κανα σοκ....τον επαιξα και τον ετριβα πανω στο μουνι της και μολις αρχισα να βλεπω φως το εβαλα μεσα της και την εχυσα να μην παει χαμενο το μαρουλι....
Σηκωθηκε πηρε το βρακι και τα τακουνια της στα χερια και με καληνυχτισε, ευχαριστωντας με κιωλας....
Κλαμα η περιπτωση Ρουμπι, για ρουμπινια πηγαινα, ανθρακας μας βγηκε η γκομενα....φοοοοολαααα η περιπτωση....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2023
Όνομα κοπέλας
Ρουμπι
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.286
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, toymoii, Mythical Zoan και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Κλασσικα paradise. Γιαυτο πλεον ουτε περναω να ριξω ματια...
review reaction 1 sex volcano
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1